Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(0 inceleyen) 
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Tem 2012 18:30 #720

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın miader;
Verdiğiniz linkte hiç bir bilgi yok. Sadece satıcının beyanı var. Güzel bir yer anlamında..
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2012 01:50 #722

• harun94
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Serhan bey iyi akşamlar bir süredir foruma giremediğim için mesajınızı yeni gördüm.İlgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim tapuda ada kısmı boş ama 29 parselde telefon da görüşmüştük en kısa sürede sizi arayacağım (karacaörende satılık yerle ilgil)

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2012 12:10 #723

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın harun94;
Rica ederim. Telefonunuzu bekliyorum.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2012 14:17 #726

• emlaksan
  • Yönetici
Karacaören
Havaalanı yolu koridoru Karacaören de E 0,90 dır. Bu bölgede 10 katlı bloklar yapılabiliyor. Toki blokları girişindeki ticari merkezin hemen karşısında 1800 konutluk etaplı bir proje başlamak üzere. Şantiye kurulmuş vaziyette. Kat karşılığı sistem ile ~ 300 m2 imarlı arsaya 1 adet daire getirisi elde edilebiliyor. (Hali hazırda yapılan kat karşılığı sözleşmelere göre) Bu kulvar Raylı Sistem ile desteklenecek. Bu önemli bir gelişme. Ulaşım hızlandıkça ve kolaylaştıkça bu bölgeye olan talebin artması doğal bir sonuç olacaktır. Çok katlı arsalara istenen fiyatlar 175-200... değişiyor. Şüphesiz her satılık arsanın, kendine has lokasyonu, plansal konumu ve özellikleri, cadde ve ticari merkezler ile toplu taşıma istasyonlarına yakınlığı m2 fiyatını da belirlemektedir. Örneğin yukarıda bahsettiğim 1800 konutluk proje bölgesine dahil olan toplamda 3000 m2 lik bir parselin 1600 m2 lik hissesi satılık şu an. İstenen fiyat 300 bin TL. Belki biraz pazarlık yapılabilir. Sonuç olarak bu 1600 m2 hisse 5-6 adet daire getirir. Yani bir yatırıp iki alıyorsunuz. Bu getiri tablosu kısa sayılabilecek bir vadeye yaslandığıı için tercih görecektir diye düşünüyorum. Bölgeyi olumlu değerlendiriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Tem 2012 00:23 #727

• mg0606
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Merhabalar Serhan Bey, Temelli göletin yanindaki 35m lik bulvardaki arsalar örnegin 289. Ada , ön cepheleri , ne kadara alsam uygun olur.Fiyatlar ne durumda buralarda, 500m2 bir yer 110Bin uygun mudur?
Isyerine müsait, 5 katli bölge.
Her zaman dogru bilgi verdigin icin candan tesekkür ederim, saygilar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Tem 2012 21:03 #728

• eren kubudak
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Sayin Emlaksan bir süre önce size benim arsa ile ilgili bir soru sormuştum.
Bilgi sahibi oldunuz mu? Mamak ta bir arsa idi.
Teşekkürler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.59 saniye