Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Tem 2012 19:10 #667

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Dodurga Mia bölgesi dahilinde 500 m² (45 bin) ve 1000 m² (90 bin) hisseler satılıktır. Eskişehir yoluna paralel ve alternatif bir kulvar olması planlanarak resmi onay alan 60 metre genişlikte açılacak bulvara cephe olacak adalar içerisinde yer almaktadırlar. Şufa Hakkıyla ilgili feragatnameler noter onayıyla tesis edilmiştir. Ayrıca hissedarlar birbirlerine karşı İzale-i Şuyu davası açmayacakları yönünde ilke ve fikir birliğine vararak yine noter kanalıyla taahhüt vermişlerdir. Bu noktada hisseler tek tapu gibi bir hal almaktadır. Gerek konum güzelliği gerekse risksiz oluşlarıyla bu tip hisseleri gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyoruz. İlgilenen dostlar 0532 5544294 nolu telefonumdan geniş bilgi alabilirler. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2012 00:54 #668

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
serhan bey verdiğiniz bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim.tavsiyelerinizi dikkate alarak birçok yeri eledik.bize hiç düşünmediğimiz bir yer daha tavsiye ettiler.sizinde fikrinizi almak istiyorum bu konuda incek tulumtaş mevkii sizce bizim beklentilerimizi karşılar mı?şuan tarla imar geçmemiş ama yüksek kat güneykent projesi kapsamındaymış m2 si 50-60 tl deniliyor düşüncelerinizi merak ediyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2012 17:18 #669

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın dilek03;
Rica ederim. Paylaşım faydalı olduysa ne mutlu. Tuluntaş bölgesinde henüz imarsız olan ancak yüksek katla önerilmiş bir bölge dahilinde yer varsa emsal bilgileri ışığında değerlendirilebilir. Öneride bulunan kişiye yüksek katla planlanacağını ifade ettiği yerle alakadar elinde nasıl bir plan varmış ve plan notları mevcutmuymuş sorabilir misiniz? Hangi parseldir hangi köye kayıtlıdır örneğin? Bu bilgiler ileriye doğru atacağınız adımları belirleyecektir. Kriter teşkil eder. Sonrasında devam edelim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2012 18:21 #670

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
serhan bey emlakcı bize tuluntaş köyünde 146 konutluk bir proje 185m2lik daireler olacağını söyledi.projeyide gösterdi ama o gösterdiği tarlanın parsel nosunu vermedi.sadece hisse olduğunu biliyorum 2000m2 m2 si 35 tl dediler.ben detayları öğrenip size iletirim.birde yukarıdaki paylaşımlarınızda dodurga köyü 500m2 ve 1000m2 hisseden bahsetmişsiniz. peki bu hisseler bizim bklentilerimizi karşılar mı?yani uzun vadede daire getirisi (4-5 daire) sağlarmı?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 09 Tem 2012 20:47 #671

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın dilek03;
Size önerilen yerin köy-parsel numarasını ve proje ismini öğrenin akabinde incelemeye alalım. Diğer yandan Dodurga Mia içerisinde satılık olan 500+1000= 1500 m² hisse 135 bin + tapu masraflarıyla ~ 3 adet daire getirisine sahne olur. 2000 m² ise 180 bin+ masraflar ile ~ 4 adet daire getirisine sahne olur. Dolayısıyla bu yatırım getiri manasında beklentilerinizi karşılamaktadır. Bu noktada şu soruyu yönelteceğiz. Hedeflediğimiz bölgeye en yakın konut alanı hangi mesafededir ve satılan daireler min. hangi fiyattan alıcı bulmaktadır? Muhtemelen alacağımız cevap ortalama 1500-2000 metre mesafe ve ~ 400 bin TL den başlayan fiyatlar şeklinde olacaktır. Ne yatırıp ne kazanacağım diye düşündüğümde uygun bir fırsat olarak değerlendiriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Tem 2012 17:09 #672

• salih864
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
syn. emlaksan engin bilgi birikim ve tecrübelerinizden yararlanmak isteriz..biz yuva tombakkaya mevkiinden ufak bi yatırım amaçlı 5 sene bekliyeceğimizi göze alarak 1203 parselde 1000m3 bi yer düşünüyoruz m3 fiyatı 170 tl den anlaştık ama fiyatı bize çok geldi..son kez sizlerede danışmak istedim...ayrıca bana daha çok kâr edebileceğimiz bi yer tavsiye edermisiniz_? biz 5 yıl kadar beklemeye razıyız,ve 170.000 tl gibi bi bütçemiz var..teşekkürler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.60 saniye