Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 May 2012 16:26 #607

serhan beye yardımlarından katkılarından ötürü forumdaki diğer arkadaşlar ve ziyaretcilerede paylaşımlarından dolayı sonsuz teşekkürler.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 May 2012 16:36 #608

serhan bey size birde soru sormak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum.kıbrıs köyü taş ocaklarının üst kısmı 1400 lü parseller için ne düşünüyorsunuz gelecek vaat ediyormu. özellikle kusunlar bölgesini öneriyorsunuz sebebi nedir,birde susuz eryaman 3cü etabın üstü 3470 li parseller için imar çalışması yakında çıkacagını duydum.sizce arsa alınsa yakın zamanda kat karşılıgı gidermi.saygılarımla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 May 2012 20:02 #609

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın zamansızyolcu;
Teşekkür ederim. Foruma hoş geldiniz. Kusunlar bölgesini önermemin sebebi kısa vade içerisinde gelişim göstermesini bekliyor olmam ile öncelikle yapılan yatırım açısından düşünüldüğünde getiri anlamında daha ön planda olacağını düşünmemden kaynaklanmaktadır. Kıbrısköy de kendi gerçekleri içerisinde gelişim gösteren bir bölgedir. Ancak kişisel olarak yakın takibimde değil. Diğer yandan Susuz bölgesinde alınacak arsa planlı ise ve yakın zaman içerisinde uygulamaya alınacaksa yatırım için uygundur denebilir. Yapılaşma konusunda ise öncelikle günün şartlarına bakmak gerekir. Ve şüphesiz talebin kuvvetiyle doğru orantılı bir gelişim beklemek gerçekçekçi olacaktır. Son olarak yatırım yapacağınız bölgeyi seçerken alternaiflerin olası getirileri üzerinde düşünmenizi nacizane öneriyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 13 May 2012 20:02 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 May 2012 11:56 #610

Emeginize görüşlerinize sağlık.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 May 2012 01:35 #611

• emlaksan
  • Yönetici
.
Rica ederim.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 May 2012 08:38 #612

• emlaksan
  • Yönetici
.
Merhaba,
Bir forum dostumuzun Dodurga otoban dışı bölgede henüz imarsız ancak konut imarı yapılması önerilen ve resmi onay alan bölüm dahilinde 500 m² satılık hissesi bulunmaktadır. Şufa hakkıyla ilgili problemi yoktur. Yakın sayılabilecek bir mesafeden 50 m genişliğinde bulvar açılması da planlı ve onaylıdır. 5-10 sene vade içerisinde yatırım düşünenlere öneriyorum. Arzu eden dostlarımız ofisime gelerek bu hissenin dahil olduğu planı görebilirler. (master)
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.65 saniye