Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

arsamın durumu nedir? 18 Nis 2011 17:26 #56

• istanbul
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
çankaya karataş köyünde 271 no.lu parselde 200 m2 lik ve 982 no.lu parselde 100 m2 yerimiz bulunmaktadır. Bu parsellerin konumu ve son zamandaki durumu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Ayrıca satışı konusunda da bizi yönlendireceğinizi umuyorum. Teşekkür ederim.

Cvp: arsamın durumu nedir? 18 Nis 2011 23:31 #57

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın istanbul;
Karataş 271 parsel toplamda 82.450 m² dir ve çok hissedarlıdır. Karataş 982 ise 40.600 m² toplam büyüklüğe sahiptir. Çok hissedarlıdır. Karataş bölgesi daha evvel ilan edilen Kentsel Gelişim Projesi içerisindeydi. Mühye Karataş ve Yakupabdal güzide bölgelerimizdir. Bir çok yatırımcı bu bölgeleri tercih etmiştir. İhtiyacınız yok ise beklemenizi öneririm. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Eskişehir yolu yatırım arsaları 18 Nis 2011 23:49 #58

• emlaksan
  • Yönetici
.

Kıymetli Ablacığım,
Rica ederim. Sorularınız ve fikirlerinizle bilgi paylaşımına yapmış olduğunuz katkılar sebebiyle size teşekkür etmek istiyorum. Bununla birlikte iyi dileklerinize de aynen katılıyorum. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.

Cvp: arsamın durumu nedir? 19 Nis 2011 16:34 #59

• istanbul
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Şimdi satmayı düşünürsek her ikisi için de fiyat durumları nedir ve satış konusunda yardımcı olabiliyormusunuz?Teşekkürler.

Cvp: arsamın durumu nedir? 20 Nis 2011 03:59 #60

• emlaksan
  • Yönetici
.

Sayın istanbul;
Karataş bölgesi yakın takibimde değil. Ancak behsettiğiniz parseller ve yakın çevresi hakkında araştırma yapacağım. Edineceğim bilgileri sizle paylaşırım. Forumu takip etmeyipte haricen Çankaya Karataş tan hisse almak isteyen olursa size yönlendirebilim. Bu noktada iletişim bilgilerinizi forum ile paylaşmanızı rica edeceğim.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Son Düzenleme: 20 Nis 2011 04:01 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ballıkuyumcu 20 Nis 2011 12:01 #61

• çamsoy
meltem yazan:
Değerli dostlar,sevgili Serhan ve Arcan,
Ballıkuyumcu hakkındaki görüşlerinizi ben de bekliyorum.Sizlerden gelen her görüş ve bilgi bizleri aydınlatıyor.Bu güzel forum takip edenler için ufuk açıyor eminim.Sağlıcakla kalınız.

Sevgili Meltem Ablacım,

İçtenliğiniz, Olumlu görüşünüz, ve nezaketiniz için teşekkür ederiz. Sağolun... Geçen günlerde Serhan abiyle beraber Ballıkuyumcu, Çokören, Beyobası ve Eskiköseler bölgelerini kapsayan bir arazi gezisindeydik. Ballıkuyumcudaki dostlarımızı ve esnafı da ziyaret ettik. Geçtiğimiz yaz aylarında grup alımları yaptığımız bölgelerde bölgeye artan talepten ötürü artık yer bulmakta zorlanıyoruz. Ballıkuyumcu bölgesinde devam eden imar çalışmasından ötürü , bölgeye rağbet arttı. Buda fiyatları yukarıya çıkarmaya başladı. Yeni gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Sağlıcakla kalınız
Son Düzenleme: 20 Nis 2011 12:03 Düzenleyen .
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye