Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 Şub 2014 22:06 #2363

• İKTİSAT
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
ÖNCELİKLE TÜM FORUM ÜYELERİNE SELAM VE SAYGILARIMI SUNUYORUM. HEPİNİZE İYİ AKŞAMLAR.
SERHAN BEY BUGÜN TELEFONDADA GÖRÜŞMÜŞTÜK. FORUMDA DAHA DETAYLI OLARAK ŞUNU BELİRTEYİM. SİNCAN HİSARLIKAYADA 2012 YILI HAZİRAN AYINDA 2300 METREKARE TEK TAPU TARLAYI 41.000 TL KARŞILIĞI SATIN ALDIM. ANKARA DA BİR YAKINIM BELEDİYEDE GÖREV YAPIYOR. KENDİSİNDEN TARLAMIN KROKİSİNİ GÖNDERMESİNİ İSTEDİM. BANA 1327 PARSELİN 168 DÖNÜMLÜK BİR ALAN OLDUĞUNU VE BU ALANIN ORMAN ALANI SÖYLEDİ. OYSA BENİM TARLAM TEK TAPU ÜZERİME KAYITLI VE 2300 METREKARE. SİZDEN İSTEĞİM BURANIN KROKİSİNİ TEMİN EDEBİLİRMİSİNİZ. AYRICA BEN BU TARLAYI 5-7 YIL VADELİ BİR YATIRIM OLARAK ALDIM. BU KONUDA DA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİRMİYİM. AYRICA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE .. HOLDİNGİN İNTERNET SİTESİNE BAKTIM ARAZİ GELİŞTİRME BÖLÜMÜNDE 2013 YILI SONUNDA (2013 YILI GEÇTİ) AMERİKAN TİPİ BALIKUYUMCU DA UYDU KENT KURACAĞINI BELİRTİYOR. BU ŞİRKETİN BELİRTTİĞİ ALANDA TARLAMA TAHMİNİ 3 KM MESAFEDE. BUNUN DA GERÇEKLEŞİP GERÇEKLEŞMEYECEĞİ YÖNÜNDEKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Son Düzenleme: 21 Şub 2014 03:11 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Şub 2014 14:04 #2364

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998

.

Sayın İKTİSAT;
Rica ederim. Aldığınız yer kayıtlarımda 2300 m² büyüklüktedir ve tek tapu şeklindedir. Belediyede çalışan yakınınız neye dayanarak 168 dönüm gibi bir alandan bahsetti bunu anlamadım. Eskişehir yoluna bir dikme ile mesafesi ~ 6,8 km kadardır. Nazım planda tarımsal statülü alanlar dahilinde görünüyor. Yazınızda ~ 5-7 yıl gibi bir vade hedefi ile bu yatırıma giriştiğinizi belirtmişsiniz. Bu noktada sanırım Toki ve Belediye den planlanma açısından güncel sorgu yapmakta fayda var. Önümüzdeki hafta pazartesi günü beni arayabilirseniz sizi yönlendirebilirim. Diğer yandan bahsettiğiniz şirketin projelerini takib etmiyorum. Anladığım kadarıyla şu an yapılaşma bazında uygulamaya aldıkları bir proje yok fakat büyük bir konut geliştirme projesinden bahsedilmekte. Bu bakımdan şirket yetkililerinden fikir alınması da yararlı olabilir. Pazartesi günü telefonda bu konuyuda değerlendiririz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 21 Şub 2014 20:59 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: İKTİSAT

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Şub 2014 22:25 #2365

• İKTİSAT
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
SERHAN BEY ÇOK SAĞOLUN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. EN AZINDAN TARLAMIN YERİNİ SAYENİZDE ÖĞRENMİŞ OLDUM. PAZARTESİ GÜNÜ SİZİ RAHATSIZ EDERİM. TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.İYİ ÇALIŞMALAR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Şub 2014 12:43 #2366

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın İKTİSAT;
Rica ederim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Şub 2014 17:52 #2367

• emlaksan
  • Yönetici
Değerli Forum Dostları;
Çankaya Yakupabdal köyünde küçük çaplı bir grup alımı planlamaktayız. İlk bir kaç yıl hobi amaçlı kullanacağımız bu özel alan aynı zamanda planlıdır ve imar görecek alanlar dahilindedir. Bu durum bir kaç yıl evvel belediye meclisinin kararıyla onay altına alınmıştır. Kişi başı minimum katılım maliyeti 17-18 bin lira civarlarındadır. Toprak üzerinde ve çevresinde planlı projeler olmakla birlikte toprak lokasyon açısından tabi vaziyetiyle dahi son derece vizyonel ve özel bir konumdadır. Kişisel olarak çok beğendiğim bir bölgedir ve uzun senelerdir bölgeyi yakınen takip etmekteyim. Arsa tek tapu şeklindedir. İmar göreceği kesin olan bir yer olduğu için 20 dönüm büyüklüğün altında olmasına rağmen satışı mümkündür. Metraj kısıtlı olduğu için kontenjanımız da buna paralel olarak sınırlıdır. Aramıza katılmak isteyen dostlarımız bana 0532 5544294 den ulaşabilirler.
Selam ve Saygılarımla
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71, OFA

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Şub 2014 01:46 #2368

• lewent
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
levent06r yazan:
lewent yazan:
merhabalar yakacıkta üniversite yakını imarsız 200lü parseller hakkında ki düşünceleriniz nedir. 45-50 bin tl lik bir bütçe ile buraya yatırım yapmayı düşünüyorum.

Selamlar sayın lewent;
Şu an ki Yakacık köyünün durumunu,Yuva köyünün birkaç sene önceki haline benzetiyorum.Fiyatlar henüz doymamış durumda,başkanın köye geldiğinde köylüye yaptığı konuşma aynen şu şekilde "belediyemizin yarısı bölündü ve elimizde fazla köy kalmadı,arazilerinizi satmayın!!"
Ayrıca bölgenin bir kısmı imarlıdır,emsal 1 ve yükseklik 5 kat müsaadelidir.Bölge Ovacık Haçıl bölgesiyle komşudur ve imar planına göre Kazan Saraydan başlayan 50 metrelik bulvar bu bölgeden geçip havaalanına kadar uzanmaktadır.
Saygılar..

Merhaba Levent bey:

Sizin mesajınızın ardından 727 parselde 2 dönüm 728 de 1 dönüm yer aldım. Umarım hayırlısı olur.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r
Sayfa oluşturulma süresi: 0.89 saniye