Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Şub 2014 17:38 #2357

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Levet Bey

Cevabınız için teşekkürler. Anlaşılan Beyobası biraz uzun süreli bir yatırım gibi. O zaman bu aralar daha yakın sürede değerlenebilecek 50-60 bin Tl ile nerelere yatırım yapılabilir?

Çok teşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Şub 2014 19:48 #2358

• grenneye
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sayın Serhan Bey ve Levent Bey forumun duayenleri forumu yaklaşık 1 senedir sıkı takipcisiyim ama ilk defa yazma fırsatı buldum. 300 - 350 Bin tl. arası kısa vade ve uzun vadede prim yapacak yerler hakkında görüşlerinizi istiyorum. Bu ilk mesajımı cevaplarsanız çok teşekkür ederim sizlere.....

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Şub 2014 12:15 #2359

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
İKTİSAT yazan:
ARKADAŞLAR BEN SİNCAN HİSARLIKAYA DAN BİR MİKTAR TEK TAPU TARLA ALDIM. ÖZELLİKLE SERHAN BEY VE LEWENT06 BEYDEN BURANIN GELECEĞİNE DÖNÜK BİR DEĞERLENDİRME YAPMALARINI RİCAEDİYORUM. KENDİM 5-7 YIL İLERİSİ İÇİN YATIRIM OLARAK ALDIM. DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAK EDİYORUM. İYİ AKŞAMLAR

Sayın İKTİSAT;
Hisarlıkaya da hangi parseli aldınız? Eğer alenen yazmanızda bir sakınca var ise lütfen e mail adresime bilgi veriniz. Aldığınız yeri lokasyonu üzerinden incelemek en doğrusu. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 19 Şub 2014 12:17 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Şub 2014 13:50 #2360

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın grenneye;
Teşekkür ederim. Belirttiğiniz miktar ile kısa vade içerisinde kesinleşmiş proje alanlarına sınır vaziyette olan ve uygulamaya alınacak yerleri tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda ticari sahalar ve otogar projelerinin bulunduğu Kusunlar, raylı sistem ve yine çeşitli projelerin mevcut olduğu Havaalanı koridoru düşünelebilir. Diğer yandan orta yada uzun vadede şehrin hemen her yönünde yatırım yapabileceğiniz uygun alanlar mevcuttur. Dodurga Şehitali Ballıkuyumcu, Yakupabdal, Mühye-Karataş, Bayındır, Gökçeyurt, Elmadağ, Gölbaşı, Karacaören... Daha sayabileceğimiz pek çok alan var. Bununla birlikte hangi bölgenin doğru olduğuna karar verebilmeniz için beklentilerinizi dikkate almanızda yarar var. Gayrimenkul yatırımlarında vade uzadıkça kazanç tabiyatıyla artmaktadır. İzaleyi şuyu ve şufa konularına azami dikkat göstermeyide ihmal etmeyiniz. Günün şartlarında grup alımı seçeneğini de gündeminize alarak değerlendirmeniz uygun olabilir. Birlikten güç doğar gerçeği ile aynı hedefe odaklanmış bir topluluğun parçası olmak, tek başına yatırım yapmaktan daha makul ve mantıklı olabilir. Böylelikle riskleri bertaraf ettiğiniz gibi güven içerisinde huzurlu bir yatırım gerçekleştirme fırsatınıda yakalayabilirsiniz. Sorunuz üzerinde daha konuşulacak pek çok şey var ancak taktir edersiniz ki her şeyi yazıya dökmek mümkün olmuyor. Nacizane düşüncelerim böyle. Size sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Şub 2014 14:05 #2361

• emlaksan
  • Yönetici
.

Değerli Forum Dostları
Sunucu değişikliği ve yeni bir forum hazırlığında olduğumuz için gelen üyelik başvurularını mecburen askıda bekletiyoruz. Bir iki ay içerisinde hali hazırdaki üyelerimize ve yeni üyelik taleplerinin tamamına telefonla geri dönüş sağlayarak aktivasyonları gerçekleştireceğiz. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Şub 2014 14:20 #2362

• emlaksan
  • Yönetici
emlaksan yazan:
viveraa yazan:
Sayın Serhan Bey

Hisseli bölgelerden şufa hakkı ve izale-i şuyu davaları sebebiyle çekinceler olduğundan mütevellit tek tapu düşünüyorum.Siz bunu nasıl karşılıyorsunuz?Çekinceler haklı mıdır? Çekincelerden sıyrılmak için nasıl pratik önlemler alınabilir?
Bölge olarak Eskişehir yolunun ilerileri, bayındır, mamak gökçeyurt, kazan vb. bölgeler olur mu? Siz nereleri tavsiye edersiniz?
Teşekkürler

.

Sayın viveraa;
Hisseli alım satımlarda şufa ve izaleyi şuyu meseleleri kişisel olarak azami önem ve dikkat gösterdiğim konulardır. Risk içeren her şey tabiyatıyla yatırımcı açısından çekinceler yaratacaktır. Bunların giderilmesi noktasında riskleri minimuma indirebilecek bazı yöntemler mevcuttur. Bu konunun hassas bir kaç nokta içermesi sebebiyle yüz yüze değerlendirilmesinde fayda var. Diğer yandan hisseli alım yapmayı seçenekleriniz arasına eklerseniz uygun bir vakitte konu üzerinde kısa bir sohbet gerçekleştirebiliriz. Sadece tek tapu hedefi ile davranacaksanız bu kez daha evvel yatırım yapılabilecek yerler arasında saydığımız bazı alanlar, tercih durumunuza özel olarak yatırıma elverişli olmayabilir. Bütçeye uygun tek tapu yer bulmak oldukça zor. Bununla birlikte bilinçli yapılmak kaydı ile grup alımlarına yönelmek, birlikten güç doğar gerçeği ile aynı hedefe odaklanmış bir topluluğun parçası olmak, tek başına ve küçük miktarlarla hisseli yatırım yapmaktan daha makul ve mantıklı olabilir. Böylelikle hem endişelerinizi bertaraf edebileceksiniz hem de gönlünüzden geçen bir bölgeye yatırım yapabileceksiniz. Nacizane fikrim bu. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

Sayın viveraa;
Sorunuzun ikinci kısmını atlamışım. Bayındır, Gökçeyurt, Kazan, Mamak... Saydığınız tüm bölgeler yatırıma elverişlidir. Çünkü planlıdır. Kazan konut, lojistik üs ve sair, Mamak ticari, konut ve özel projelerle planlıdır. Gökçeyurt (nenek) yine lojistik planlıdır. Eskişehir yolu, Havaalanı koridoru, güneyde Gölbaşı, Kuzeyde revizyonun tamamlanmasını beklediğimiz Bağlum ve önleri.. Yatırım için uygun olduğunu söyleyebileceğimiz alanlar içerisindedir. Hiç şüphesiz yatırım hedefleriniz, vade beklentiniz, eldeki miktarla seçilen bölgenin uygunluğu ve benzeri sorgulamalar yönelmeniz gereken alanı belirlemede kriter olacaktır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 19 Şub 2014 14:22 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye