Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 03:16 #2345

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
scazi06 yazan:
Aklıma takılan bir kaç soru var.

Çayyolu otaban dışı Etimesgut belediyesine bağlanacaktı bağlandımı bağlanır ise ne gibi bir faydası veya zararı olur?
m2 fiyatlarında değişim olabilirmi mesela. birde imar çalışmasını etimesgutmu büyükşehirmi yapacak. bilgilendirirseniz sevinirim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 15:27 #2346

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
Batıkent Çakırlar çiftliği bölgesinde az da olsa bir arsam var, bu mevkiide imarlı arsa fiyatları ne civarda, bilgi veren arkadaş olursa çok sevinirim. Hepinize bol ve hayırlı kazançlar dilerim.
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 16:49 #2347

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Sn Kahramanoğlu Batıkent Kardelende Mahallesinde oturuyorum.Çakırlarda m2 si 450TL den 1000TLye kadar imarlı arsa gördüm.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 19:27 #2348

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
giray yazan:
Sn Kahramanoğlu Batıkent Kardelende Mahallesinde oturuyorum.Çakırlarda m2 si 450TL den 1000TLye kadar imarlı arsa gördüm.

Giray bey cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: giray

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 21:59 #2349

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Rica ederim.
Bu arada kaç metrekare yeriniz var bilmiyorum ama satmak zorunda değilseniz ve arsanız metrekare bazında ev yada evler olarak size dönüş yapacak büyüklükteyse arsayı tutmanızı tavsiye ederim.Malum bölge yoğun yapılaşma süreci içerisinde ve ev fiyatlarıda genelde 250-350 bin aralığında değişiyor.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 23:08 #2350

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
giray yazan:
Rica ederim.
Bu arada kaç metrekare yeriniz var bilmiyorum ama satmak zorunda değilseniz ve arsanız metrekare bazında ev yada evler olarak size dönüş yapacak büyüklükteyse arsayı tutmanızı tavsiye ederim.Malum bölge yoğun yapılaşma süreci içerisinde ve ev fiyatlarıda genelde 250-350 bin aralığında değişiyor.

Hocam bugün bi emlak şirketinden aradılar, satmayı düşünmediğimi söyledim, fikir olsun diye fiyatını sordum "200 TL civarında alıyoruz" dediler. 400 m2 civarında bir arsam var, en azından bir ev fiyatı söylerler diye umut etmiştim ama böyle söyleyince biraz moralim bozulmuştu.

Bölgeyle ilgili fikirlerinizi paylaşınca moral tekrar düzeldi. (Yanlış anlaşılmasın para göz birisi değilim ama insan zorluklar içerisinde yaptığı yarımın karşılığını da görmek istiyor)

Arsayı satma konusunda da bir acelem yok. Tavsiyeniz için tekrar teşekkür ederim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye