Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Şub 2014 04:09 #2336

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
6 NİSAN 2013 sayın viveraa şöyle bir soru soruyor;(223.sayfa)

---Susuz Belören yatırım için uygun mudur? metrekaresi 45 tl deniyor. Geç kalınmış bir yatırım mıdır? Bu bölge ile ilgili imar çalışmaları var mıdır?

Bu soruya verdiğim cevap 6 NİSAN 2013(223.sayfa)

İmar çalışmaları devam ediyor fiyatlarda geç kalınmış hiçbir şey yok,çünkü 2 senedir hemen hemen aynı fiyatla seyrediyor.Bunu fırtına öncesi sessizliğe benzetiyorum,önümüzdeki iki sene içinde fiyatı patlama yapabilir,kimse şaşırmasın şahsen ben bekliyorum çünkü Belören sona yaklaşıyor.

11 şubat 2014:Bugünkü fiyatlar 125 bin TL ye kadar yükseldi yani 10 ayda neredeyse %200 kar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: okey50

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Şub 2014 04:25 #2337

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
9 Ekim 2013 tarihindeki yazım
SARAY GÜMÜŞOLUK BÖLGESİ (İmara sınır olan bu bölge arsa yatırımcıları tarafından gözardı ediliyor ama önümüzdeki birkaç sene içinde 1 e 4 kazanç sağlanabilecek bir bölge,burası benim gizli bankom)

29 Ekim 2013 tarihindeki yazım
Saraycık ve Gümüşoluk tercihleriniz güzel görünüyor ama ben ilk tercihinizi Gümüşoluk'tan yana kullanmanızı tavsiye ederim.80 bin TL ile yaklaşık 2 dönüm kadar yer alabilirsiniz,Otonomiye yakın parselleri tercih etmenizi tavsiye ederim,yalnız elinizi çabuk tutmanızda fayda var birkaç ay sonra dönümü 80 bin lira olmuş derseniz şaşırmam.

3 Kasım 2013 tarihindeki yazım
Bugünlerde telefonla ulaşan forum dostlarından;"kısa vadede alım-satım için nereye yönelelim" şeklinde fazlasıyla soru gelmeye başladı.Arkadaşlar Saray Gümüşoluk bölgesi 2014 sonuna kadar minimum %100 kar bırakacak diye düşünüyorum.Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için lütfen hangi parselden alalım şeklinde sorular sormayınız.Köyün alt kısımlarında fiyatlar yükselmeye başladı,bilgilerinize..

9 Ekim 2013'te fiyatlar ortalama 45 bin TL-------11Şubat 2014:Bugünkü fiyatlar ortalama 90 bin TL yani 4 ayda %100 kar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: OKAY69, okey50

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Şub 2014 18:11 #2340

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Arkadaşlar bir sorum olacak.Ankara'dan havaalanına giderken Saray bölgesinde yolun sağı(Hürriyet gazetesi'nin olduğu taraf) planlı hatta neredeyse tamamı imarlı bir bölge.Fakat uzun zamandır bekleme aşamasında.Müteahhitler tarafından bir girişimde şimdilik yok gibi görünüyor.Bu bölgede bir sorunmu var? Yapılaşma ile ilgili bir sıkıntımı var?Bilgisi görüşü olan varmı?

Sn Levent Bey,değerli öngürülerinizi ne yazık ki kaçırmışız.Devamını bekleriz
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Şub 2014 10:57 #2342

• hamdi
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
levent bey iyi günler yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum gerçekten çok isabatli bilgiler veriyorsunuz. 35-40 bin tl ile 5-10 yıl vadeli bana iyi kazanç getirebilecek bir bölge söylermisiniz. ankarada herhangi bir yer olabilir çok önemli değil önemli olan getireceği kazanç. gümüşolukla ilgileniyordum treni kaçırmışız anlaşılan. bol kazançlar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Şub 2014 15:26 #2343

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Gümüşoluk için halen geç kalmış sayılmazsınız.
hamdi yazan:
levent bey iyi günler yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum gerçekten çok isabatli bilgiler veriyorsunuz. 35-40 bin tl ile 5-10 yıl vadeli bana iyi kazanç getirebilecek bir bölge söylermisiniz. ankarada herhangi bir yer olabilir çok önemli değil önemli olan getireceği kazanç. gümüşolukla ilgileniyordum treni kaçırmışız anlaşılan. bol kazançlar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2014 01:41 #2344

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Aklıma takılan bir kaç soru var.

Çayyolu otaban dışı Etimesgut belediyesine bağlanacaktı bağlandımı bağlanır ise ne gibi bir faydası veya zararı olur? m2 fiyatlarında

değişim olabilirmi mesela. birde imar çalışmasını etimesgutmu büyükşehirmi yapacak. bilgilendirirseniz sevinirim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye