Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Şub 2014 13:58 #2329

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
hamdi yazan:
SERHAN BEY HAYIRLI GÜNLER PURSAKLAR-(GÜMÜŞOLUK, KURUSARI) BÖLGELERİNDEN 5-10 YILLIK ARSA ALMAYI PLANLIYORUM YAKLAŞIK 30-40 BİN ARALIĞINDA BİR RAKAM BELİRLEDİM KAFAMDA İNTERNETTEN BAKTIĞIM KADARIYLA M2 Sİ 45 LERDE. BU BÖLGE DE ALINABİLECEK PARSELLER HAKKINDAKİ DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM. VEYA SİZİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ NOKTA ATIŞI BÖLGE VARSA ORAYADA BAKABİLİRİM.

Selamlar Hamdi Bey,
Gümüşoluk için muhtemelen eski ilanlara baktınız ya da kurusarı tapulu ilanlar gümüşoluk olarak girilmiş olabilir.Kurusarı sınırındaki bir iki tane sıkıntılı parsel dışında maalesef gümüşolukta 45 tl ye yer kalmadı.
saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Şub 2014 14:14 #2330

• levent06r
  • Altın Forumcu
lewent yazan:
merhabalar yakacıkta üniversite yakını imarsız 200lü parseller hakkında ki düşünceleriniz nedir. 45-50 bin tl lik bir bütçe ile buraya yatırım yapmayı düşünüyorum.

Selamlar sayın lewent;
Şu an ki Yakacık köyünün durumunu,Yuva köyünün birkaç sene önceki haline benzetiyorum.Fiyatlar henüz doymamış durumda,başkanın köye geldiğinde köylüye yaptığı konuşma aynen şu şekilde "belediyemizin yarısı bölündü ve elimizde fazla köy kalmadı,arazilerinizi satmayın!!"
Ayrıca bölgenin bir kısmı imarlıdır,emsal 1 ve yükseklik 5 kat müsaadelidir.Bölge Ovacık Haçıl bölgesiyle komşudur ve imar planına göre Kazan Saraydan başlayan 50 metrelik bulvar bu bölgeden geçip havaalanına kadar uzanmaktadır.
Saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Şub 2014 16:37 #2331

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Sayın Serhan Bey;

Değerli görüşlerinizi tekrar paylaşıyor olmanıza çok sevindim,Forumda bilginize,görüşlerinize ihtiyaç duyacak çok kişi olduğunu tahmin ediyorum,siz olmayınca forumun bir yanı hep eksik kaldığını bilmenizi isterim,

Sayg,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Şub 2014 16:49 #2332

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Hamdi Bey,

Levent Bey'in dediği gibi eski ilanlara bakmış olabilirsiniz,ayrıca alım aşamasına geçerseniz ilanlarda devamlı bir emlakçının ucuz fiyatlarla ilan verdiğini göreceksiniz kendisini aradığınızda dün satıldı cevabını almanız muhtemeldir.Levent Bey bu gölgenin çıkışta olduğunu ve prim yapacak yerler arasında olduğunu daha önce yazılarında sıkça belirtmiştir.Kendisinin görüşü ve yardımları doğrultusunda bende bu bölgeden alım yaptım,Bölge fiyatları otonomi sınırından uzaklaştıkça aşağıya doğru düşmektedir.Otonomi sınırına sıfır parseller şuan 100-110 TL ,otonomiye 300-500 metre mesafedeki parseller 85-95 TL arasında değişmektedir.Otonomiye en uzak parseller ise en az 55 TL'ye alıcı bulmaktadır.

Sevgi ve Saygılar,

levent06r yazan:
hamdi yazan:
SERHAN BEY HAYIRLI GÜNLER PURSAKLAR-(GÜMÜŞOLUK, KURUSARI) BÖLGELERİNDEN 5-10 YILLIK ARSA ALMAYI PLANLIYORUM YAKLAŞIK 30-40 BİN ARALIĞINDA BİR RAKAM BELİRLEDİM KAFAMDA İNTERNETTEN BAKTIĞIM KADARIYLA M2 Sİ 45 LERDE. BU BÖLGE DE ALINABİLECEK PARSELLER HAKKINDAKİ DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM. VEYA SİZİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ NOKTA ATIŞI BÖLGE VARSA ORAYADA BAKABİLİRİM.

Selamlar Hamdi Bey,
Gümüşoluk için muhtemelen eski ilanlara baktınız ya da kurusarı tapulu ilanlar gümüşoluk olarak girilmiş olabilir.Kurusarı sınırındaki bir iki tane sıkıntılı parsel dışında maalesef gümüşolukta 45 tl ye yer kalmadı.
saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Şub 2014 16:59 #2334

• joyeux
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhaba arkadaşlar,Yenimahallede oturuyorum bana yakın uygun fiyatlı 1-2 dönümlük bahçelik ileride içine müstakil ev yapabileceğim yer arıyorum nereleri tavsiye edersiniz.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Şub 2014 01:27 #2335

• levent06r
  • Altın Forumcu
joyeux yazan:
Merhaba arkadaşlar,Yenimahallede oturuyorum bana yakın uygun fiyatlı 1-2 dönümlük bahçelik ileride içine müstakil ev yapabileceğim yer arıyorum nereleri tavsiye edersiniz.

selamlar sayın joyeux

Yenimahalle merkezde oturduğunuzu varsayarak;Yakacık sırtları,Memlik ve Karacakaya bölgelerini incelemenizi tavsiye ederim.Karacakaya'da fiyatlar Yakacık ve Memlik'e göre daha yüksektir.
Karacakaya'da şuan dönümü ortalama 100-130 bin TL,Yakacık'ta bahçelik kısımlar dönümü 25-40 bin TL,Memlik'te ise 10-25 bin TL arası değişir.
(Bu fiyatlar bahçe yapımına uygun minimum fiyatlardır,örneğin Yakacık'ta imarlı olup dönümü 200 bin TL olan kısımlarda var)

Saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: joyeux
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye