Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Şub 2014 22:09 #2317

• memin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
musabagatir yazan:
Sevgili arkadaşlar hepinize merhabalar; öncelikle bizlere böyle bir site yapıp bizlerle değerli bilgilerini paylaştığı için serhan beye teşekkür eder saygılar sunarım
Bende Ankarada uzun vadede 100-150 bin tl arası yatırım yapmak istiyorum.Fakat nerede ve hangi bölgede yatırım yapacağıma karar veremedim.Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum.Bir arkadaşım temelliden arsa almamı önerdi . Uzun vadede burdan ve başka hangi bölgelerden arsa alınabilir.Bu konuda siz forum üyelerinden ve özellikle serhan bey ve levent bey in bilgilerinden tecrübelerinden istifade emek isterim.Sağlıcakla kalın

sn musabagartir öncellikle merhabalar, temellide satmayı düşündüğüm bir tarlam var... ilgilenirseniz, numaram 5302257256 dır.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Şub 2014 22:13 #2318

• memin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Ayrıca ilgilenen herkese duyurulur. Bu arada format gereği Siteden izin almam gerekir miydi bilmiyorum. Şayet almam gerektiyse şimdiden Serhan beyden ve yönetimden özür dilerim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Şub 2014 23:59 #2319

• İKTİSAT
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
ÖNCELİKLE TÜM EMLAKSAN FORUM ÜYELERİNE İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM.
100-150 BİN TLLİK BİR MİKTAR BÜYÜK BİR RAKAM. BUNUN İÇİN ÇOK DİKKATLİ BİR YATIRIM PROĞRAMI İZLEMENİZ LAZIM. EN ÖNEMLİSİ DE SERHAN BEYİN GÖRÜŞÜNÜ MUHAKKAK ALIP ONA GÖRE HAREKET ETMENİZ LAZIM. BENİM NACİZANE GÖRÜŞÜM İSE BU MİKTARDAKİ PARAYI BİR YERE DEĞİL DE GELECEK VADEDEN İKİ BÖLGEYE YAYARSANIZ ÇOK DAHA İYİ OLUR.
Son Düzenleme: 03 Şub 2014 17:30 Düzenleyen emlaksan. Sebep: ....büyük harf kullanımı....
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2014 17:19 #2320

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
albatros22 yazan:
Merhaba,

Kardeşlerimle birlikte edindiğimiz Keçiören Bağlum 2453 Ada 7 Parsel(Tek Tapu) ve 1627 Ada 1 parsel(Hisseli-Hissedarlar tanıdık) yerlerimiz mevcut. Etaplar halinde imar revizyonu var demişlerdi. Son durumları nedir ne kadar ediyor v.b . Paylaşımlarınızı ve bilgilierinizi rica ediyorum. Şimdiden Tşk

.

Sayın albatros22;
Her iki arsanında revizyon kapsamında olduğunu düşünüyorum. (e 1,60 hmax free) Planın Büyükşehire onaya gönderildiği yönünde bilgim var. NŞA onay sonrası uygulama çalışmalarının başlaması beklenebilir. Siz bir müddet sonra bana konuyu tekrar hatırlatabilirseniz son durumu o tarihte bir kez daha gözden geçirip değerlendirebiliriz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 03 Şub 2014 17:22 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2014 18:35 #2321

• emlaksan
  • Yönetici
musabagatir yazan:
Sevgili arkadaşlar hepinize merhabalar; öncelikle bizlere böyle bir site yapıp bizlerle değerli bilgilerini paylaştığı için serhan beye teşekkür eder saygılar sunarım
Bende Ankarada uzun vadede 100-150 bin tl arası yatırım yapmak istiyorum.Fakat nerede ve hangi bölgede yatırım yapacağıma karar veremedim.Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum.Bir arkadaşım temelliden arsa almamı önerdi . Uzun vadede burdan ve başka hangi bölgelerden arsa alınabilir.Bu konuda siz forum üyelerinden ve özellikle serhan bey ve levent bey in bilgilerinden tecrübelerinden istifade emek isterim.Sağlıcakla kalın

.

Sayın musabagatir;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için ben de size teşekkür etmek istiyorum. Bilgi paylaşıldıkça önem ve değer kazanmaktadır. Bu veçhile koşulsuz paylaşımlara nacizane devam etme gayretindeyiz. 100-150 bin civarındaki bir meblağ ile farklı istikametlerde yatırım yapabilirsiniz. Bu tek bir bölge olabileceği gibi bir kaç değişik bölgede yatırım düşünülebilir. Örneğin 100 bin liralık ana yatırım yanında 50 bin liralık bir veya iki küçük tali yatırımla alınan pozisyon pekiştirilebilir. Bu tarz ek yatırımlarda, yine planlı alanlar içerisinde olmak kaydı ile '' az para ile çok toprak almak '' fikri bana göre gayet mantıklıdır. Ve üzerinde düşünmeye değer. Gönlünüzden geçen bölgeler var ise nerelerdir, bunlardan sözedebilir misiniz? Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 03 Şub 2014 18:52 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2014 18:47 #2322

• emlaksan
  • Yönetici
viveraa yazan:
Sayın Serhan Bey

Sizi tekrar burada görmek çok güzel. Tek tapu olarak kısa vadede 100.000 TL ile nerelere yatırım yapılabilir?

Saygılar

.

Sayın viveraa;
Teşekkür ederim. Sizi de öyle. 100 bin lira meblağ ile siz de bir çok bölgeye yatırım yapabilirsiniz. Bu noktada ifadelerinizden
'' tek tapu ''
beklentisi içerisinde olduğunuzu görüyorum. Bu durumda şehir merkezine yakın sayılabilecek bölgelerde çok katlı getiri sağlayacak yerleri elemek zorunda olduğunuz anlaşılıyor. Tabii istina bazı yerler olabilir ancak cazibe merkezi olma bakımından ve tabiyatıyla getiri kuvveti açısından vizyonel bölgeler ile aynı kefede tartılamazlar. Müsaadenizle size sormak istiyorum, gönlünüzden geçen bölgeler nereleridir? Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.
Son Düzenleme: 03 Şub 2014 18:51 Düzenleyen emlaksan.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye