Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Ara 2013 19:19 #2262

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
limon06 yazan:

BU BÖLGE BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI ÖZELLİKLE BEKLETİLİYOR VE PLAN YAVAŞ YAVAŞ BÜYÜTÜLÜYOR PLANIN SINIRINDA YERİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA PLANA DAHİL ETTİREBİLİRLER.PLANINN BİTMESİDE YEREL SEÇİMLER SONUNDA OLACAK[/quote]

BU SEBEPLER NE ACABA BİLİYORMUSUNUZ?[/
biliyorum ama bunu buradan yazmak istemedim.sadece planın büyütüldüğünü yazdım ve plan biraz daha büyüyecek diğeri de siyasi sebep diyelim..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: limon06

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Ara 2013 19:51 #2263

• burhan06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Ara 2013 15:26 #2264

• burhan06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Selam arkadaslar.
Benim yapracikta 1119 nolu parsel ve 611 nolu parselde iki tane arsam vardi,duyumlarima gore toki imar geciriyormus bu aralar.1600m² yerim vardi nekadar kesinti olur ve ne kadar daire verebilirler..bilgisi olan arkadaslardan yardimlar bekliyorum...orda daire fiyatlari nekadardan gider?
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Ara 2013 18:27 #2265

• atalay
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Merhaba. Gölbaşı'na bağlı Hacı Muratlı köyünden bir hobi bahçesi alma durumum var. 350 m2 civarında, aynı kurumdan 24 kişi kurmuş bu ortamı.
Burası hakkında bilgisi olan var mı? Her türlü bilgi hayra geçer. İnsanları, ilkimi, prim yapar mı, fiyatlar ne civarında vs.?
Çok teşekkür ediyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Ara 2013 05:40 #2266

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
Sayın burhan06;

Benim de aynı bölgede 417 parselde 1200 M2 yatırımım mevcut ve imarın çıkmasını bekliyorum.İnşallah umduğumuz getiriyi elde ederiz.Ben de yetkin arkadaşlara aynı soruyu sormak isterim.İlk olarak Tokinin imar planını nereden takip edebiliriz?Kendi sitesinden maalesef bulamadım.

İkinci olarak ise Büyükşehir Belediyesinin Mamak, Dikmen vs. bölgelerde yaklaşık kaç metrekare arsaya kaç m2 boyutlarında ev verdiğini bilen arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa seviniriz...

burhan06 yazan:
Selam arkadaslar.
Benim yapracikta 1119 nolu parsel ve 611 nolu parselde iki tane arsam vardi,duyumlarima gore toki imar geciriyormus bu aralar.1600m² yerim vardi nekadar kesinti olur ve ne kadar daire verebilirler..bilgisi olan arkadaslardan yardimlar bekliyorum...orda daire fiyatlari nekadardan gider?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Ara 2013 11:26 #2269

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
şehitali toki imarı ve dodurga toki imarının çıkmasını bekliyorduk...yapracık toki imarı süpriz oldu...haber kaynağı neresi....

SAYIN AYBARS SÜPRİZ OLMADI O BÖLGEDEDE İMAR ÇALIŞMALARI VARDI VE 1,5-2 YILDIR DA DEVAM EDİYOR ŞU AN BALLIKUYUMCU VE YURTÇUNUN DA SOL TARAFINDA DA ÇALIŞMALAR BAŞLADI.YANİ ANLAŞILAN 2,3 YIL İÇERİSİNDE DODURGA-ŞEHİTALİ BALLIKUYUMCU VE FEVZİYEDE İMARSIZ YER KALMAYACAK ŞİMDİDEN YATIRIMCILARINA HAYIRLI OLSUN
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910
Sayfa oluşturulma süresi: 0.71 saniye