Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Ara 2013 16:58 #2229

• limon06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
bağlar mevkiinde tek tapu bir yer almıştım, inşallah şu sıkışık dönemimde güzümü güldürür,
06cfr yazan:
limon06 yazan:
Tuluntaş yakını Fevziyede imar çalışmaları başlamış diye duyum aldım,
bilgisi olan varmı arkadaşlar?

GÜNEYKENT PROJESİ DAHİLİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI YATIRIMI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Ara 2013 08:37 #2230

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
giray yazan:
dodurga 827 parsel yaklaşık 25 dönüm büyüklüğünde otaban içi, köy yerleşkesinin alt kısmında bulunuyor.seyrek yoğunluklu konut alanı ve ağaçlandırılacak alanlar arasında görünüyor.şahsi fikrim,fiyatıda konumuda bana pek uygun gelmedi.saygılar.

teşekkur ederim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: giray

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2013 00:06 #2231

• dafer06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 15
İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM BAŞTA ÇOK GÜZEL BİR FORUM SİTESİ OLDUĞU İÇİN SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.
ŞİMDİ SORULARIM ŞUNLAR.
1-BUNDAN 6 AY ÖNCE KOOPERATİF ARSAMIZ 20.000 TL ETMEZ KEN BU ARALAR NASIL OLDU ANLAMADIM 35.000 TL CİVARINA CIKMIŞ.(PARSEN NO:1932)
2-DUYDUĞUMA GÖRE YADA YALANDA OLABİLİR. DODURGA OTOBAN DIŞI KALAN YERLERE TOKİ EV YAPACAĞI GİBİ BİR DURUM VARMI?
3-1932 PARSEL NOLU 24 DÖNÜMLÜK ARSAMIZ ACABA MİA İÇİNDEMİ VE YEŞİL ALAN OLARAK MI GÖZÜKÜYOR.
4-ACABA METRO ÇALIŞMASI GÜZARGAHI VARMI BURALARDA?
YANİ KISACASI ÇOK KARARSIZIM SATAYIMMI SATMAYAYIM MI?
BANA LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
FERİT ERDEM.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2013 00:10 #2232

• dafer06
  • Taze Forumcu
İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM BAŞTA ÇOK GÜZEL BİR FORUM SİTESİ OLDUĞU İÇİN SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.
ŞİMDİ SORULARIM ŞUNLAR.
1-BUNDAN 6 AY ÖNCE KOOPERATİF ARSAMIZ(300 M2 OLAN BÖLÜM) 20.000 TL ETMEZ KEN BU ARALAR NASIL OLDU ANLAMADIM 35.000 TL CİVARINA CIKMIŞ.(PARSEN NO:1932)
2-DUYDUĞUMA GÖRE YADA YALANDA OLABİLİR. DODURGA OTOBAN DIŞI KALAN YERLERE TOKİ EV YAPACAĞI GİBİ BİR DURUM VARMI?
3-1932 PARSEL NOLU 24 DÖNÜMLÜK KOOPERATİF ARSAMIZ ACABA MİA İÇİNDEMİ VE YEŞİL ALAN OLARAK MI GÖZÜKÜYOR.
4-ACABA METRO ÇALIŞMASI GÜZARGAHI VARMI BURALARDA?
YANİ KISACASI ÇOK KARARSIZIM SATAYIMMI SATMAYAYIM MI?
BANA LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
FERİT ERDEM.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2013 11:33 #2233

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
sn dafer06,

bahsetmiş olduğunuz bölge hergeçen gün prim yapan biryer dolayısıyla fiyat artışları normal.mevcut bölgede tokinin zaten süregelen bir çalışması var diye biliyorum.1932 parsel mia içerisinde görünüyor.Mia içerisinde olmasa bile etrafı konut alanları ve özel proje alanlarıyla çevrili.kısacası konumu bence güzel.metro konusunda ulaştırma bakanının yakın zamanda ankarada yapımı devam eden raylı sistemlerin (batıkent-sincan,kızılay-çayyolu ve keçiören metrosu) dışında metro yapmayı düşünmüyoruz şekiliden bi açıklaması oldu.fakat orta ve uzun vadede bu bölge çayyolu metrosuyla destekleneceği kanaatindeyim.bu konuda planlarında olduğu bilinmekte.elinizdeki hisseyi satma konusuna gelince;şahsi fikrim,eğer ihtiyacınız yoksa mevcut pozisyonunuzu kesinlikle korumanızı tavsiye ederim.saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2013 20:55 #2234

• dafer06
  • Taze Forumcu
Çok teşekkür ederim. Acaba bu mia projesini anlayamadım. Mia projesinin içinde olunca 1932 parsel nolu 24 dönümlük arsamızı devlet elimizden alıp başka bişey mi yapacak yani bize başka yer mi gösterecek yoksa bizi elimizi boş mu bırakacak. Onun için terettüte kaldım. Yani Mia projesi içinde ise iyi mi kötümü? Sat diye baskı geliyor da o yüzden kusura bakmaz iseniz. Ben satmak istemiyorum
Sayfa oluşturulma süresi: 0.76 saniye