Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Eki 2013 22:18 #2102

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
musabagatir yazan:
sayın levent06r

Verdiğiniz bilgi için teşkkür ederim. Benim Ovacıkta bulduğum arsa hisseli olup arsanın tamamı 18000 metrekare benim buradan alacağım arsa 250 meterkeare hisselidir.ada ve parsel nosunu verirrsem ayrıntıllı bilgi verebilirmisiniz. Birde telefonunuzu bana mail atarsanız sevinirim.Sizinle görüşmek isterim. Saygılar iyi akşamlar.
mail adresim:musabagatir@hotmail.com

Selamlar musabagatir,

Arsanın tamamı 18 dönüm ise muhtemelen çevre yolu dışında,imarlı,1 emsalli parseller içindedir.Ada parsel numarasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.İyi akşamlar.

TEL:0530 944 64 34
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: musabagatir

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Eki 2013 16:37 #2103

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
levent06r yazan:
musabagatir yazan:
sayın levent06r

Verdiğiniz bilgi için teşkkür ederim. Benim Ovacıkta bulduğum arsa hisseli olup arsanın tamamı 18000 metrekare benim buradan alacağım arsa 250 meterkeare hisselidir.ada ve parsel nosunu verirrsem ayrıntıllı bilgi verebilirmisiniz. Birde telefonunuzu bana mail atarsanız sevinirim.Sizinle görüşmek isterim. Saygılar iyi akşamlar.
mail adresim:musabagatir@hotmail.com

Selamlar musabagatir,

Arsanın tamamı 18 dönüm ise muhtemelen çevre yolu dışında,imarlı,1 emsalli parseller içindedir.Ada parsel numarasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.İyi akşamlar.

TEL:0530 944 64 34

Sayın musabagatir,
Dün tlfda konuştuk söylediğiniz parsel düşündüğüm gibi ovacık çevre yolu dışında,Haçıl bölgesinde,konut imarlı 1 emsal,ancak 250 metrekare için istenen 100 bin tl fiyat yüksek görünüyor.65-75 bin tl arası bir fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.
İyi günler,saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Eki 2013 08:06 #2104

• pecer2001tr
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 61
04 Ekim 2013 Cuma 16:19
http://www.panoramio.com/photo_explorer#view=photo&position=1207&with_photo_id=23436816&order=date_desc&user=2940031

ANKARA’DA NERELER YÜKSELİŞTE ?

Bir zamanlar alım ve satımda kazandıran prestijli yatırım bölgeleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa, Çankaya ‘nın yerini Eskişehir Yolu aldı.

Eskişehir Yolu, Çukurambar, Bilkent, Ümitköy ve Çayyolu’na doğru gelişen Ankara’daki gayrimenkullerin fiyat artışı, SİNPAŞ gibi markalı konut projelerinin şehrin içine yaptığı yatırımlarla daha da arttı. Kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde büyükşehir belediyesinin 50’den fazla noktada başlattığı dönüşüm yarışındaki başarı gayrimenkul piyasasının hem hareketlenmesine hem de kentteki emlak kalitesinin artmasına neden oldu. 10 yıl önce değerli bilinen Bilkent, Ümitköy, Çayyolu, Beysukent, Yaşamkent’in dışında artık Eryaman, Sincan-Yenikent, Susuz ve Etimesgut gibi yerler de değerli hale geldi.

Öte yandan Ayrancı, Büyükesat, Küçükesat , Yenimahalle, Ulus, Kurtuluş, Cebeci ve Kolej gibi semtlerin de kısa sürede gayrimenkul piyasasında hakkedici değerlere geleceğini söyleyebiliriz.

Kaynak: İstanbul ve Ankara’da prim yapacak bölgeler - Emlak - Star Gazete haber.stargazete.com/emlak/istanbul-ve-a...795146#ixzz2guJ4j05j
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Eki 2013 18:23 #2105

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Arkadaşlar,

Dodurga'da en son durum nedir?
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: memox06

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Eki 2013 18:24 #2106

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Yani Ekim ayı gibi bir toplantı tekrar yapacaktık, var mıdır bir gelişme?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Eki 2013 17:18 #2107

• angaralı
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
arkadaşlar 2 3 haftadır etimesgutta optimumun arkasında otoban yanında bi çalışma var.. ne yapılacağına dair bilgisi olan varsa bilgi verebilrmi ?
Sayfa oluşturulma süresi: 0.78 saniye