Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 01:14 #1986

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
sipahis yazan:
Selamlar, epeydir foruma girmemiştim. Tam hız devam ettiğini görmek çok güzel. Bilgi paylaşımı yapan herkese çok teşekkürler.
Ben Ankaranın özellikle Kuzey tarafını (pursaklar, saray, gümüşoluk) çok merak ediyorum. Son zamanlarda imarla ilgili bazı şeyler duyuyorum ama gerçekliği nedir bilemiyorum.
Bu bölgelerle ilgili bilgisi olan var mı?

Sayın sipahis;
Ankara Kuzey, Havaalanı koridorunda gelişim beklenmektedir. Gerek raylı sistem atanması gerekse çeşitli noktalardaki imar çalışmaları, beklentiler, talepte yoğunluk ve sair sebeplerle bu istikamette hareketlenme meydana geldi. Yine açıklanan projelerin talebin artması noktasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Emsalin yüksek olduğu alanlarda hareketliliğin biraz daha fazla ve gelişimin ise daha süratli olacağı sonucuna varabiliriz. Karacaören de 10 kat müsaadeli konut alanlarıyla hemen önlerinde imarı neticelenen Sanayi Alanı ve çevresi göze çarpan diğer alanlar içerisinde sayılabilir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 24 Ağu 2013 01:19 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 01:23 #1987

• emlaksan
  • Yönetici
ayay yazan:
Arkadaşlar Hisarlıkaya İmir Mevkii Kentkoop'un 600 metre kadar yukarısında 659 parselde 24 dönüm tarlamın bugünü ve geleceği ile ilgili bilgi ve önerilerinize ihtiyacı var. Şimdiden teşekkürler...

Sayın ayay
Hisarlıkaya da bahsettiğiniz alanı araştırıp size bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: ayay

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 01:31 #1988

• emlaksan
  • Yönetici
Değerli Forum Dostları
Toplantımız 25 Ağustos 2013 Pazar günü gerçekleşecektir. Katılım için kayıt yaptıran dostlarımızla saat 14:00 de Sıhhiye Köprüsü üzerinde buluşup özel otobüsle kısa bir şehir turu yapacağız. Sonrasında mola vereceğimiz bir mekanda yatırım arsaları üzerine söyleşeceğiz. Salıkla kalınız.
Selam ve Saygılarımla
Son Düzenleme: 24 Ağu 2013 01:33 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 01:44 #1989

• bek33ay40
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Kooperatif arsası var.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 01:50 #1990

• bek33ay40
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
kooperatif hissesi olabilir mi?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Ağu 2013 10:24 #1991

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
emlaksan yazan:
Değerli Forum Dostları
Toplantımız 25 Ağustos 2013 Pazar günü gerçekleşecektir. Katılım için kayıt yaptıran dostlarımızla saat 14:00 de Sıhhiye Köprüsü üzerinde buluşup özel otobüsle kısa bir şehir turu yapacağız. Sonrasında mola vereceğimiz bir mekanda yatırım arsaları üzerine söyleşeceğiz. Salıkla kalınız.
Selam ve Saygılarımla
Tamam
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye