Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 11:18 #1851

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
rainnman78 yazan:
Serhan bey merhaba,
Toplantı tarihine karar verilmiş ancak 1 hafta ötelemek (25 Ağustos) mümkün mü? Benim gibi iznini bayramla birleştirenler ve toplantıya katılımı çok isteyenler açısından büyük kayıp olacak.
Ertelenmese de gelişmeleri sizlerden öğreniriz artık.

Aslına bakarsanız tarih olarak geç bile. Alım işlerinde dikkatli ve hesaplı davranmak kadar hızlı da davranmak gerekir.
Bi bakarsınız, alacağınız yer ile ilgili bi haber, proje, imar durumu duyulur ve fiyatlar hop yukarı çıkar ve sizde öyle bakakalırsınız.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 12:13 #1852

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr verdiğiniz bilgiler benim için çok faydalı oldu....Eskişehir yolunu kıstas aldığımda değerleme bakımından şehitali-yapracık bölgesini kendime hedef olarak seçtim.....seviye kazanım olarak mükemmel....şehitali-yurtçu-ballıkuyumcu 25.000-5000 imarı emsal oranları yükseltilerek geçti...şehitali bahsettiğiniz parsellerdenmi geçti....şehitali MİA ya kadar uzandımı ...konu ile ilgili bilgilendirirseniz sevinirim....

sayın aybars1910 hangi yazımdan bahsettiğinizi bilmiyorum ama 2 yerde imar çalışması var turkuaz ın arkasında olan dan bahsediyosunuz heralde orada 282 den yani golfkent sınırından başlayan imar çalışması 305 lere kadar olan ve eski 033 emsal olarak çıkan villalık parselleri kapsamaktadır.orada 10 yada 20 kadar parsel imar sız olarak kalmış.ancak oradaki o parsellerin kalması bana biraz garip gelsede muhtemelen oralar mesa imar çalışmasına dahil olacaktır diye düşünüyorum.hayırlı günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 14:45 #1853

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
rainnman78 yazan:
Serhan bey merhaba,
Toplantı tarihine karar verilmiş ancak 1 hafta ötelemek (25 Ağustos) mümkün mü? Benim gibi iznini bayramla birleştirenler ve toplantıya katılımı çok isteyenler açısından büyük kayıp olacak.
Ertelenmese de gelişmeleri sizlerden öğreniriz artık.

Sayın rainman78;
Merhabalar, verdiğiniz tarihi arkadaşlarla tekrar görüşüp bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 14:57 #1854

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın informatiker;
Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Bana 532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşmanızı rica edeceğim. İsim listesi ve diğer konular üzerinde kısa bir görüşme yapmamız faydalı olacak. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 15:00 #1855

• emlaksan
  • Yönetici
Alper06 yazan:
Hayirlisi olsun

Sayın Alper06;
Bana 532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşmanızı rica edeceğim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Tem 2013 20:37 #1857

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06cfr genel olarak şehitali konusundaki düşüncelerinizin benim görüşlerimle örtüştüğünü söylemek isterim....dün çıkan şehitali-ballıkuyumcu-yukarı Yurtçu imarının şehitali ayağında hangi parselleri kapsadığı konusunda bilginiz olduğunda paylaşırsanız sevinirim....tşk ederim...

282 parselden başlayıp 305 parsel muhtemelen girmekte sonraki yani rakamları daha büyük olan parseller girmemektedir zaten sonrasındaki parsellerin çoğu mesa ortakları ve ankaranın elit kesiminin parselleridir.bundan dolayı oranın imarı mesanın imarıyla birlikte geçecektir diye düşünüyorum.ayrıca belirttiğim imar kesin olmamakla birlikte 2 ila 3 emsal arası çıkacaktır.hayırlı günler dilerim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye