Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Tem 2013 14:02 #1808

• ozdemircan
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 25
Levent Bey,

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim,satılık ilanlarına baktığımda otoban içinin daha pahalı olduğunu görüyorum nedeni nedir acaba?ayrıca dodurga da mevki veya parsel olarak tavsiye edeceğiniz bir yer varmı?uygun bir arsa olursa ve de haberdar olursanız ilgilenebilirim.Teşekkürler,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Tem 2013 16:30 #1809

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
emlaksan yazan:
Sayın informatiker;
Grup alımı konusunda toplantı düzenlemek güzel bir fikir. Bununla birlikte Ankara dışında yaşayan dostlarımızada uygun olacak bir tarih üzerinde mutabık kalmamızda ve buluşmanın tarihi konusunda katılmak isteyen tüm Forum Dotlarımızın görüşlerini paylaşmalarında fayda var. Hafta sonunda bu konuya özel bir topik açacağız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Üstadım, o zaman özel topiğin sizin tarafınızdan açılması uygun olacaktır. Topiği merakla açmanızı bekliyoruz.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Tem 2013 17:27 #1810

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
emlaksan yazan:
Sayın informatiker;
Grup alımı konusunda toplantı düzenlemek güzel bir fikir. Bununla birlikte Ankara dışında yaşayan dostlarımızada uygun olacak bir tarih üzerinde mutabık kalmamızda ve buluşmanın tarihi konusunda katılmak isteyen tüm Forum Dotlarımızın görüşlerini paylaşmalarında fayda var. Hafta sonunda bu konuya özel bir topik açacağız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Bekliyoruz hocam slm lar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Tem 2013 03:20 #1811

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu

Attachment C:\fakepath\Not_20130530_153510_01.jpg not found

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Tem 2013 12:22 #1812

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
Yenimahalle belediyesinin 18_19 temmuzda ihaleyle satisini duyrdugu haberi paylasmak istedim ama hata verdi b8lgibize emlakta son durum diye bakilabilir.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Tem 2013 14:36 #1813

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
levent06r yazan:
scazi06 yazan:
Sayın levent06 dodurgada emsalin 1,20 olacağının kuvvetle ihtimal olduğunu yazmışsınız. benim sormak istediğim 1,20 emsal ne anlama ggeliyor.

Sayın scazi06 Selamlar

Emsal ya da Yoğunluk arsanın kapalı inşaat alanını belirtir,örneğin 1000 metrekarelik bir arsanın emsali 1,20 ise 1200 metrekare kapalı alan yapılabilir.Belirtilen bölge imarsız ise imar kesintisi ortalama % 50 dir.Yani 1000 metrekare alan,imar geçtikten sonra 500 metrekare kalır ve emsali eğer 1,20 ise yapılabilecek kapalı alan 600 metrekaredir.

Saygılar..

150m2 den 4 daire alabiliriz demekmi oluyor?
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye