Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara Turizm ve Tanıtım Konseyi Toplantısı 11 Mar 2011 23:37 #20

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sayın ahmetb;
Yakupabdal ın köyiçi bölgesi öncelikli olmak üzere bir çok yeri planlıdır. Bunların içerisinde Turizm Ticaret Alanları da mevcuttur. Belli bölgelerinde. Yine planda Olimpiyat Köyü de önerilmiştir. Ankara açısından Kayak Merkezi civarı doğal bir değerdir. Buraya uygulanacak şık bir proje sadece Yakupabdal a değil tüm Ankara yaşayanlarına hizmet edecektir diye düşünüyorum. Bunun yanı sıra TTA yakınlarında küçümsenemeyecek bir Toki yapılaşması ilk etaplarını tamamlayarak neredeyse yaşam belirtisi göstermek üzeredir. Söz konusu ticaret alanları bu yapılaşmayada yakındır. Fiyatlara gelirsek, köyiçi bölgesine göre daha uygun olduğu söylenebilir. Köyiçi bölgelerinde fiyatların daha yüksek olmasını normal buluyorum açıkçası. Çünkü uzun zamandır bir yaşam var parseller üzerinde. Gecekondu-bina arası diye tabir edeceğim meskenler mevcut. Her birinde elektrik, su ve saire. Dolayısıyla konuya bu mantıktan yaklaşılınca aradaki farkın sebepleri anlaşılmaktaır. Sonuç itibarıyla yatırıma girilecek bölgenin planlı parseller dahilinde olması kaydıyla bu tarz bir girişimi olumlu değerlendiriyorum. Diğer yandan Dodurga yatırımınızı hatırlıyorum. Sanırım grupça bir kaç parsel bulmuştunuz ve plan açısından değerlendirme yapmıştık beraberce. Eğer Yakupabdala yatırım kararı alırsanız, bulacağınız parselleri yine beraberce inceler plan ve diğer açılardan değerlendirip destek olmaya çalışırız. Size ve grubunuzun değerli üyelerine sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selam ve saygılarımla
Serhan

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 11 Mar 2011 23:39 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara Turizm ve Tanıtım Konseyi Toplantısı 12 Mar 2011 20:17 #21

• ahmetb
Sn. Emlaksan,

Teşekkür ederim ilgi ve de alakanızdan ötürü. Yakupabdal bölgesindeki turizm ve ticaret alanları ile alakadar sizi ziyaret edeceğim.

teşekkür ederim...

saygılar

Ahmet

Cvp: Ballıkuyumcu 12 Mar 2011 23:17 #22

• çamsoy
ahmetb yazan:
Sn. Çamsoy,

Ballıkuyumcu bölgesinde yeni bir gelişme varmı?

teşekkürler
Ahmet

Sn. Ahmetb,

Bilddiğiniz üzere, TOKİ, kaynak yaratmak maksadı ile geçen yıl Ballıkuyumcu Çambayırı imarı adı altında emsal: 1.20 olacak şekilde bölgeden imar geçirmişti. Şimdi ise Çambayırı 2. etabın imarını yapmak istiyor. Çambayırı 2 bölgesi iki farklı alandan oluşmaktadır. Birincisi, Çambayırı 1 ile Eskişehir yolu arasında kalan kısım , ikincisi ise Çambayırı 1 bölgesi ile Fevziye arasında kalan kısımdır. Ocak ayında, Ankara valisinin başkanlık ettiği Büyükşehir'den, Bayındırlık'tan, Tarım Bakanlığından yetkililerinde üye olduğu komisyonda isteğini dile getirmiştir. Bu istek bölgedeki fiatlar bir nebze artırmıştır. Bölgenin çoğu, mevcut plana göre konut imarlıdır. Cadde ve bulvar cephe olarak planlanan bölgelerde ise ticari alanlar mevcuttur. Son gelişmeler bu şekildedir.
İyi çalışmalr dilerim.

Selamlar
ARcan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Mar 2011 03:25 #23

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın ahmetb;
Rica ederim. Elbette, arzu ettiğiniz bir vakitte gelin planlar üzerinden değerlendirmede bulunulam.
Selamlar,
Serhan

.

Cvp: Merhaba 14 Mar 2011 21:12 #24

• meltem
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 53
Sayın Emlaksan
Dodurga bölgesine düzenlenecek olan grup geziniz için nasıl organize olacaksınız? Belirli bir güzargahta buluşularak mı,yoksa münferit olarak mı bölgeye gidiliyor?Uygun olursak eşimle birlikte bu çok yararlı geziden istifade etmek isteriz.Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Cvp: Merhaba 15 Mar 2011 10:29 #25

• emlaksan
  • Yönetici
Sevgili Meltem Abla,
Dodurga keşif gezilerini Yaşamkent civarlarında buluşup konvoy şeklinde yapıyoruz. Gezi tarihi güncellenebilir. Detayları önümüzdeki günlerde tekrar paylaşacağız. Sağlık ve bol klazançlar diliyorum.
Selam ve saygılarımla,
Serhan

.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.61 saniye