Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Mar 2012 15:13 #483

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Değerli Dostlar,
Sitemize üye olabilmek için kayıt formuna size ulaşabileceğimiz geçerli bir telefon numaranızı yazmanızı önemle rica ederiz. Teyit maksadı ile bir defaya mahsus olarak üye adayımıza telefonla ulaşıyoruz ve sonrasında üyeliği onaylıyoruz.
Selam ve Saygılarımızla
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 17 Mar 2012 15:15 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Mar 2012 00:05 #484

• acdee1
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Merhaba Serhan bey.
Mamak bayindir bolgesi hakkindaki dusunceleriniz nedir acaba? O alan dan arsa almak icin bi teklif geldi de? butcem 32000 35000 tl. 5-10 yil bazinda iyi bi getirisi olabilirmi?

Bi yakinim geleceginin parlak oldugunu ifade ediyor. Fakat ben internette bazi sitelere baktim ve mamak bolgesinin pek de gelismedigini yaziyolar. Acaba dogru bi secimmi oluryoksa daha cok yakupdal - karatas ikea karsi si - daki bolgelermi daha cazip olu?

lutfen bi yol gosterirseniz sevinirim.

Tesekurler - Hayirli gunler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Mar 2012 08:36 #485

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın acdee1;
Rica ederim. Mamak ta Kentsel Dönüşüm Projesi başta olmak üzere geniş bir planlama söz konusudur. KDP haricinde Ortaköy, Gökçeyurt, Hasanoğlan ve Elmadağ İlçesi nin gelişim içerisinde olduğunu ve ileriye dönük yatırım yapılacak mantıklı alanlar arasında yer aldıklarını söyleyebilirim. Hiç şüphesiz nazım plan açısından anlamlı olan yerlere öncelik vermek yerinde olacaktır. Bir sohbet esnasında Değerli Forum Dostumuz abidin Bayındır la ilgili olarak planlama yapılacağı bilgisini paylaşmıştı. Bu bilgiyi Belediye Başkanı nın bir açıklamasında bire bir dinlediğini de eklemişti. Gelecek yıllarda aşama içerisinde olacağını değerlendiriyorum. Havalar düzeliyor. Dolayısıyla kış aylarının sert geçmesi ve toprağın karla örtülü olması nedeniyle ertlemek zorunda kaldığım Bayındır, Ortaköy, Gökçeyurt Elmadağ çalışmalarına 1-2 hafta içerisinde başlayacak ve süratle tamamlayacağım. Edineceğim bilgileri forumda paylaşıma açarım. Bu arada size bildirilen, önerilen bir parsel olursa bilgilerini alıp ofisime gelebilirsiniz. Mercek altına alırız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 19 Mar 2012 08:39 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Mar 2012 16:08 #488

• asicek
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Serhan bey tekrar merhaba,
engin bilgilerinizden faydalanmak isteyerek,
merak icerisinde olduğum bir konuda fikrinizi almak isterim.
yapracık/ makov mevkii 267 parsel 34115m2 ve yaklaşık yarısı 3.derece arkeolojik sit alnında kalıyor.
Bu parsel alınıp satılabilinirmi?
Alınırsa zamanla oluşacak imar/yapı durumu nasıl prosüdür işler?
Şimdiden ilginize ve emeğinize teşekkür ederim. Saygılar sunarım.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Mar 2012 21:49 #489

• emlaksan
  • Yönetici
ALINTI: hmz2007
serhan bey dodurga 801 parselde 400 metre 26 bin tele ıstenıyor pazarlık var otoban içi dediler 801 parsel acaba konutmu villalık mı ilerde getirisi ne olur 2 dodurga bolgesinde sizde varmı 300 400 metre. bılgı verirseniz cok sevinirim şimdiden teşekürler

Sayın hmz2007;
Otoban içerisinde emsal düşük olduğundan 300-400 m² ile yatırım yapmak iyi bir seçenek midir sorgulamanız şart. Bana kalırsa otoban içerisinde ~ 1500 m² büyüklük uygun gibi duruyor. Eğer sıradan beklentiler yerine getiri manasında tatmin edici bir tablo yaratacak sonuçları hedefliyorsanız metrajı arttırmak durumundasınız. Sizin elinizde yer var mı diye sormuşsunuz. Aynı metrajda ve aynı bölgede yer olsaydı dahi size önermezdim. Ama yanı sıra aynı parselde 800 m² hissesi mevcut bir kişi olsaydı 400 m² ona uygun olurdu ve önerirdim. Gördüğünüz gibi duruma göre değişebiliyor. Fiyat normal diye düşünüyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Son Düzenleme: 19 Mar 2012 21:51 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Mar 2012 21:53 #490

• hmz2007
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekür eder saygılar sunarım
Sayfa oluşturulma süresi: 0.73 saniye