Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Mar 2012 23:47 #471

• mg0606
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
SerhanBey, iyi günler böyle bir Formu insanlarin hizmetine sunmaniz cok anlamli ve dogru yatirimlara insanlari yönlendirmenizde cok güzel.Bu Forma önceden katilmistim fakat uzun zamandir takip edemedim, tekrar üye oldugum icinde sevindim.
Bende Solfasol mahalesinde imarsiz 710m2(Baglaricinde) 580 adada gece kondularin yaninda bir yer almak istiyorum.
Böyle bir yermi önerirsiniz, yoksa Kuzeyankara 2. etap proje dahiklinde bir yermi önerirsiniz.
Sizin yorumlarinizi bekliyorum, saygilar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 08:07 #472

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın mg0606;
Rica ederim. İlginiz ile olumlu düşünce ve ifadeleriniz için ben de size teşekkür etmek isterim. Bu noktada Solfasol ile Kuzey Ankara Proje etaplarından her birinin yatırım için uygun olabileceğini değerlendiriyorum. Tabii Protokol Yolu düzenlemeleri ve projeler bazında Havaalanı istikametinde daha vizyonel planlama olduğunu da eklemeliyim. Şüphesiz Özel Projelerin geliştirileceği alanlar diğerlerine nazaran biraz daha ön planda olacak ve daha fazla tercih görecektir. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 15 Mar 2012 08:08 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 12:37 #473

• asicek
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Tekrar merhabalar, kolaylıklar gelsin,
Temelli/çokören 1287 parselden 1000 m2 hisse alımı için konum fiyat imar proje durum biligisi ve zaman açısından bili ve yorum yapabilirmisiniz . Teşekkürler Saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 13:41 #474

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın asicek;
Merhabalar, teşekkür ederim. Çokören 1287 parsel toplamda 602.000 m² gibi bir büyüklüğe sahiptir. Parsel içerisinde 200 kişiyi aşkın hissedar bulunmaktadır. Lokasyon olarak Yenihisar Türk Konut bölgesine bitişik sayılabilir. Ayrıca bu bölgede Üniverste önerisi onaylıdır. Diğer yandan Havaalanı yaklaşma koridoru dahilinde olduğunu eklemek istiyorum. Nazım Planda tarımsal statülüdür ancak bu durum ileriye doğru değişir mi takip etmek lazım. Güney ucu Eskişehir yoluna 1 km kuzey ucu ise 3 km civarındadır. İfade ettiğim rakamları yaklaşık kabul ediniz. Fiyat hususunda ezbere konuşmak istemiyorum. Size önerilen rakam nedir bahseder misiniz?
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 15 Mar 2012 13:43 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 14:22 #475

• asicek
  • Taze Forumcu
Serhan Bey merhaba;
sarı sırma koop. bu parselden ve civardaki parsellerden oluşan 120 hisseli bir koop. 5000 likleri hazır imiş 1000 likler de bitmek üzere 2 kat 0,4 emsal ile min 600 m2 imarlı villa parselleri konumunda fiyat 30 bin deniliyor araştırmak istiyorum, nasıl yapacağımıda bilmiyorum. teşekkürler saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Mar 2012 16:39 #476

• asicek
  • Taze Forumcu
eskişehir yolu imarsız min parsel hissesi 2000 m2 lik olan koop,
veya planı projesi imarı olan herşeyi şeffaf kooparatif varmıdır ki _?
gidip baksak görsek aklımıza yatarsa el sıkışsak,
çokmu şey istemiş olurum tavsiye değil araştırmaya değer bişeyler istiyorum.
ilgili arkadaşlara teşekkür ederim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye