Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Şub 2012 21:31 #415

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın adem1965;
Bağlum planına sahip değilim ancak daha evvel planlama sürecinin nihayi seviyede olduğu bilgisi paylaşılmıştı. Yine de son durum hakkında hafta içerisinde bir arştırma yapıp size bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: adem1965

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Şub 2012 15:05 #416

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın adem1965;
Bağlum planını araştırdım. Buna göre ada bazında yapılan çalışmalar tekraren revizyona alınmış. Yaklaşık 5-6 ay içerisinde nihayete kavuşması bekleniyormuş. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.
Son Düzenleme: 15 Şub 2012 15:07 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: adem1965

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Şub 2012 12:28 #419

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
mrh serhan bey 150-200 bin civarı para ile bir arsa almak istiyoruz ama ankara dışında olduğumuz için karar veremedik.epey araştırmamız oldu. keçiören-ovacık, pursaklar-saray,karacaören, etimesgut-bağlıca, elvankent genelde çok katlı yapılaşma buralarda olduğunu gördük. siz hangi bölgeyi önerirsiniz?yukarıda yazılan bölgelerden veya kendi araştırmalarınız sonucu bize tavsiye edebileceğiniz yerler varmı? şimdiden teşekkür ederim . iyi günler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Şub 2012 08:08 #422

• emlaksan
  • Yönetici
Sayın dilek03;
Bahsettiğiniz bölgelerin hemen hepsi yatırım için uygun alanlar. Pursaklar Karacaören de çalışma yapıyorum. Bölgeyi mercek altına aldım. Bir iki hafta içerisinde netice almaya başlarım. Satışta ve cazip olan yerlere rastladığımda size öneride bulunabilirim. Bu noktada bilgi@emlaksan.com.tr adresimize iletişim bilgilerinizi gönderebilirseniz kolaylık olur. Bahsettiğiniz diğer bölgelerde yakın takibim yok. Bu sebeple öneride bulunamıyorum. Ovacık bir kaç senedir yüksek talep almasıyla dikkat çekmektedir.
Selamlar,
Serhan
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: dilek03

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Şub 2012 21:04 #425

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
serhan bey merhaba.size iletişim bilgilerimi mail attım umarım ulaşmıştır.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Şub 2012 14:58 #426

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
merhaba serhan bey

ballıkuyumcu köyü 62420 ada--10 parsel..toplamda 9233 metrekare.385 metrekare 85000tl istiyor.sizce fiyat nasıl?düşünceleriniz nedir?İmarlı ve aile arsası olduğunu söylediler(bir aile bireyi satmış) fakat burada ilerleyen tarihlerde bir imar değişikliği olurmu?Eğer siz uygun görürseniz sizinle irtibata gecip bu arsa hakkındaki işlemleri sizinle yapmak istiyorum.saygılarımla
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.64 saniye