Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Nis 2014 14:51 #2440

• make8183
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Yapracık sol'un haziran gibi alt yapı çalışmalarının başlicanı duydum, zaten aşağı yukarı aynı şeyleri biliyoruz arkadaşlarla... Önemli olan yatırımların bir an önce başlaması...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr, cptdr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Nis 2014 18:08 #2441

• albatros22
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 6
Bağlum Hisarda Radar Cad.(Yeni Adıyla Ali Efendi Cad.) 3 Etap (son durum tapu tescilde) yol kenarında yan parseli resmi bina parseli olan arsamızı satmak istiyoruz.İlgilenen arkadaşlar mesajlaşalım

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Nis 2014 17:30 #2442

• cptdr
  • Taze Forumcu
Yardimi olabilir ilgilenenlere,

www.ankara.bel.tr/files/9013/5901/7141/9-planlama-bolgeleri.pdf

Saygilarla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 Nis 2014 19:04 #2445

• emre_211
  • Taze Forumcu
Merhabalar dostlar;
Çİçektepe-yenipeçenek bölgesinde kartalların yaptığı imarlı bölge hakkında bir gelişme haberi alan varmı yada bölgeye yakın zamanda giden varmı alt yapı çalışmaları başladımı yada ne zaman başlayacaklar.? degerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Nis 2014 22:43 #2446

• memolee123
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhabalar,

Bende bir çok insan gibi arsa almak istiyorum. Sürekli inceleme halindeyim bir türlü şu bölgeden alayım diye karar veremiyorum. Ya da tam karar veriyorum o düşündüğüm bölgedeki 3 kuruşluk arsa fiyatı birden uçuyo... Artık aşırı araştırmaktan sıkıldım. Alayım bir arsa başıma ne gelecekse gelsin diyorum. İyi ya da kötü Neyse sadede geliyim sıkmayım kimseleri... Şimdi yine bir kararın eşiğindeyim bukez alayım diyorum. Bölge olarak Elmadağ Karacahasan Köyü' nü düşünüyorum. Sizce mantıklımı? Bir gelecek vaad eder mi? Ederse ne kadar sürer. Ya da bu köyün etrafında hangi parseller mantıklı olur? Son olarak bağ bahçe olarak bu bölgeden bir yer alsam sakıncalı bir durumu olur mu? Bu bağ bahçe ne demektir onuda anlamıyorum. Kısaca açıklayabilen açıklarsa sevinirim. Şimdiden okuyan ve yardımcı olan kardeşlerimden Allah Rağzı olsun...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Nis 2014 07:39 #2447

• asicek
  • Taze Forumcu
sarayköy gümüşoluk mevki 238 parsel ndeir ne değildir bilen varmı bi arkadaşımın hissessi varda, teşekkürler
Sayfa oluşturulma süresi: 0.73 saniye