Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Nis 2014 14:07 #2429

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
[quote="make8183" post=2428]06cfr yazan:
cptdr yazan:
Eskisehir yolu guneyi yapracik otegece denilen bolge imarli tapulari da verildi. Bu bolgenin alt yapisini etimesgut belediyesi mi? buyuksehir belediyesi mi yapacak? ve yapacak iseler sizce ne zaman baslar, duyumu bilgisi olan varsa yazarsaniz sevinirim tesekkur ederim.
Satilik arsa ilanlarinda kipirdanmalar var ancak gidisat nedir? Bu bolge ne olacak?

alt yapı işlerini büyükşehir belediyesi yapacak çok kısa bir zaman diliminde başlanılacağını duydum ancak tabiki süre vermek yanlış olur şu an kat karşılığı bir kaç yerin anlaşması yapılmak üzere ana yollar açılıp alt yapı yapıldıktan sonra zaten orası mantar gibi inşaatlar çıkacak.bölge 10 numara 5 yıldız olacak.hayırlı günler
iyi günler, kat karşılığı olacak yerler ne taraf acaba bi bilgi verirseniz, aşağı yukarı bi bilgi tabi ki sevinirim, teşekkürler...[/quote
limak betonun hemen üzerinde inşaat halindeki villalara yakın

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Nis 2014 14:13 #2430

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
scazi06 yazan:
Serhan bey dodurga otoban dışı etimesguta bağlandı diye bilyorum. etimesguta bağlandığı için yeni tapu alacakmıyız.

serhan beye sormuşsunuz ancak yinede cevap yazma gereği duydum şu an etimesguta bağlanan yutçu,fevziye,ballıkuyumcu etimesgut tapuya geçti şehitali ve dolayısıyla şehitaliye tescillenen dodurga otoban dışı yerlerle birlikte muhtemelen önümüzdeki hafta içi geçecek o zaman bende öğrenip bilgi paylaşabilirim forum üzerinden tapuların değişmesi durumunu iyi günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: scazi06

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2014 08:36 #2431

• cptdr
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayin cfr06 ozel mesaj atamadim mail adresinizi yazabilirmisiniz tesekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2014 10:45 #2434

• cptdr
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayin aybars1910 mailnadresinizi alabilir miyim
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2014 11:56 #2436

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
aybars1910 yazan:
sayın 06 cfr.....şehitali bölgesinde kurucaöz akbayır mevkinde sosyal tesis alanında imar değişikliği ile imar artışı olmuş....emsal 2 ye çıkartılmış....bu imar artışı neyin habercisi ....kurucaöz mevki imar artışı görecek yada belediye arsa satmak için kendi parselinde imar yükseltiyor...3.bir seçenek varmı sizin görüşlerinizi almak istedim....saygılar...

sayın aybars1910 kurucaöz mevkii genel itibari ile 0,50 emsal orada emsal artışı bekleniyor hatta 2007 yılında ruhsat alıp inşaatı bekleten güçlü bir firma var.bundan 1ay kadar önce yine o bölgeden akrabamdan yer aldılar.ve yine orada arsa araştırması yapıyolar.belediyeye gelirsek belediye yani yenimahalle emsal artırsa dahi şu an etimesguta geçtiği için böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.çok yakında oradada inşaatlaşma başlar diye düşünüyorum.hayırlı günler diliyorum ayrıca emsal yükseltilen parsel numarasını paylaşabilirmisiniz
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 Nis 2014 20:17 #2437

• emryun
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Herkese merhaba. Serhan Bey 2012 yılının sonlarında hisse.net sitesinde yaptığınız yorum :" Elmadağ İlçesi çıkışında depolama alanı olarak önerilmiş ve resmi onay almış dar bir bölge var. İçerisinde yer yer hazine parselleri mevcut. Tarla fiyatları 5-10 lira civarlarında. Bu noktada toprağın planlı oluşu ve buna rağmen fiyatının uygun olması dikkat çekicidir. Şahıslara ait fazlaca satılık yer bulunmuyor. Bir şekilde yer temin edilebilirse ileride imar görecek alanlar dahilinde olduğundan rahatlıkla alım yapılabilir diye düşünüyorum"

Şu an bu bahsettiğiniz bölgenin durumu nedir? Eğer hala tavsiye ediyorsanız bana bu bölgenin ada/parselini söyleyebilir misiniz? Çünkü ben bu yeri bilmiyorum.

Serhan Bey ve forumdaki diğer arkadaşlar sizlerden yardım talep ediyorum...
Teşekkür ederim.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.72 saniye