Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2014 19:13 #2323

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.

Sayın İKTİSAT;
İlgi ve olumlu ifadeniz için teşekkür ederim. Ben de diğer dostlarımız gibi nacizane düşüncelerimi paylaşıyorum. Diğer yandan 100-150 bin lira miktarlı yatırımı bir veya bir kaç bölgeye yayma önerinize katılıyorum. Bu güzel olabilir. Diğer yandan yatırım yapmak için tek bir bölgede tercih edilebilir. Bu da kesinlikle uygundur. Bilirsiniz, bazen insanın gönlüne müracaat etmesi gerekir. Sanırım o noktadayız
Size sağlık diliyorum.
Selamlar

.
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: İKTİSAT

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Şub 2014 19:18 #2324

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Serhan Bey

Hisseli bölgelerden şufa hakkı ve izale-i şuyu davaları sebebiyle çekinceler olduğundan mütevellit tek tapu düşünüyorum.Siz bunu nasıl karşılıyorsunuz?Çekinceler haklı mıdır? Çekincelerden sıyrılmak için nasıl pratik önlemler alınabilir?
Bölge olarak Eskişehir yolunun ilerileri, bayındır, mamak gökçeyurt, kazan vb. bölgeler olur mu? Siz nereleri tavsiye edersiniz?
Teşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Şub 2014 12:33 #2325

• as
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
üstad hayırlı günler diliyorum öncelikle benim eskişehir yolu yukarı yurtcu 178-179 parseller birleşik 700m2 yerim var
eski şehir yoluna 300m mesafede sorun araştırın görüşelim kacırılmayacak fırsat..gelecegini serhan beye sorun..görüşmek isterseniz..tel.05314269486

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Şub 2014 13:51 #2326

• hamdi
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
SERHAN BEY HAYIRLI GÜNLER PURSAKLAR-(GÜMÜŞOLUK, KURUSARI) BÖLGELERİNDEN 5-10 YILLIK ARSA ALMAYI PLANLIYORUM YAKLAŞIK 30-40 BİN ARALIĞINDA BİR RAKAM BELİRLEDİM KAFAMDA İNTERNETTEN BAKTIĞIM KADARIYLA M2 Sİ 45 LERDE. BU BÖLGE DE ALINABİLECEK PARSELLER HAKKINDAKİ DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ ALABİLİRMİYİM. VEYA SİZİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ NOKTA ATIŞI BÖLGE VARSA ORAYADA BAKABİLİRİM.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Şub 2014 16:08 #2327

• musabagatir
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Serhan bey düşündüğüm yerler temelli,yakupdal,dodurga saray, gümüşoluk buralardan alım yapmayı düşünüyorum.ama buraların nerelerinden alacağıma karar veremedim.Bu konuda sizin fikirlerinizi almak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.Teşşekkür eder saygılar sunarım.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Şub 2014 17:10 #2328

• lewent
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
merhabalar yakacıkta üniversite yakını imarsız 200lü parseller hakkında ki düşünceleriniz nedir. 45-50 bin tl lik bir bütçe ile buraya yatırım yapmayı düşünüyorum.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.68 saniye