Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Ara 2013 23:19 #2235

• Murat
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
dafer06 yazan:
Çok teşekkür ederim. Acaba bu mia projesini anlayamadım. Mia projesinin içinde olunca 1932 parsel nolu 24 dönümlük arsamızı devlet elimizden alıp başka bişey mi yapacak yani bize başka yer mi gösterecek yoksa bizi elimizi boş mu bırakacak. Onun için terettüte kaldım. Yani Mia projesi içinde ise iyi mi kötümü? Sat diye baskı geliyor da o yüzden kusura bakmaz iseniz. Ben satmak istemiyorum

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2013 00:52 #2236

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
sayın dafer06 benimde 1412 parselde küçük bir hissem var orası hakkındada bilgi verebilirmisiniz. m2 fiyatları ne durumda? yer olarak nasıl ne dersiniz.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2013 01:50 #2238

• dafer06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 15
Acaba 1932 parsel numarasınada bakabilirmisiniz. Acaba mia projesi içinde olduğu için bize daire yerine dükkanmı verecekler yada bizi elimizi boş mu bırakacaklar. Birde m2 fiyatları 100-125 TL arası olduğunu söylüyorlar. Yani Ben hala Mia projesinde olan arsamızın ne olacağını cözemedim. AR-GE içinde olması bize iyi mi kötümü bilemiyorum bilen varsa açıklarsa çok sevinirim. Acaba bizim 1932 nolu parsel metro hattınada yakın mı? Lütfen yardımlarınız bekliyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2013 03:34 #2239

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Arsanızın toplam büyüklüğü 24.150 metrekaredir.MİA projesi içerisinde gözükmektedir ancak imar uygulama sürecinde özel proje alanı veya konut alanında yer alabilir.MİA projesinde yer alır ise,Ulus ve Kızılay gibi merkezi iş alanlarının yoğun olduğu bir bölgede arsanız olacaktır.Arsanız planda konut veya konut+ticaret olabilir.Ar-ge alanında yer alacağını düşünmüyorum ancak olursa kamulaştırma ihtimali var.Arsanız planda metro güzergahına yakın gözükmektedir.Arsanızın şuanki planda nerede kaldığını öğrenmek için Büyükşehir Belediyesine başvuru yapabilirsiniz.Fiyat bilgisi için email adresimden ulaşabilirsiniz.saygılarımla..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2013 11:28 #2240

• giray
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 27
Merkezi İş Alanları (MİA)
İmar planlarında yönetim, sosyo - kültürel ve ticari amaçlı yapılar için ayrılmış bölgelerdir. Bu bölgelerde büro, iş hanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka,otel, sinema, tiyatro gibi sosyal- kültürel tesisler; yönetimle ilgili tesisler, özel / resmi eğitim ve sağlık tesisleri vb. tesisler yapılabilir.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Ara 2013 17:56 #2241

• ersaydin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
Sayın dafer06,
Hazır konu açılmışken 1430 hakkında da bilgi verir misinizz? Mia yakını diyorlar ama geleceği ne olur sizce? Bekletelim mi?
Saygılarımla...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.88 saniye