Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 Eki 2013 17:50 #2146

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar,hayırlara vesile olmasını temenni ederim...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, levent06r, 06cfr, asa1973

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2013 01:41 #2147

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
levent06r yazan:
mr_baland yazan:
Merhaba ,

Saray Karaköy mevkiinde m2 si 35 tl civarı imarsız parsellerde hisseler var. Burası için nasıl yorum yapılabilir? Yatırım için uygun olur mu? Ne zaman imar geçebilir?
Yardımcı olabilir misiniz?
İyi bayramlar.

Sayın mr_baland iyi bayramlar,
Saray Karaköy fuar alanına gelmeden havaalanı yolunun sağ tarafında kalıyor,yatırım için uygun bir bölge ancak yolun sol tarafındaki Gümüşoluk ve Kurusarı bölgelerini de incelemenizi tavsiye ederim kısa vadede bol kazanç getirebilecek bölgeler.
Saygılar..

Levent bey merhaba size bir sorum olacak sizce gümüşoluk mu kurusarı mı öncelikli tercihiniz olurdu?Sanki gümüşoluk daha avantajlı gibi geldi bana sizce?
iyi bayramlar herkese

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2013 01:47 #2148

iyi bayramlar
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71, pecer2001tr, levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2013 03:48 #2149

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
dilek03 yazan:
levent06r yazan:
mr_baland yazan:
Merhaba ,

Saray Karaköy mevkiinde m2 si 35 tl civarı imarsız parsellerde hisseler var. Burası için nasıl yorum yapılabilir? Yatırım için uygun olur mu? Ne zaman imar geçebilir?
Yardımcı olabilir misiniz?
İyi bayramlar.

Sayın mr_baland iyi bayramlar,
Saray Karaköy fuar alanına gelmeden havaalanı yolunun sağ tarafında kalıyor,yatırım için uygun bir bölge ancak yolun sol tarafındaki Gümüşoluk ve Kurusarı bölgelerini de incelemenizi tavsiye ederim kısa vadede bol kazanç getirebilecek bölgeler.
Saygılar..

Levent bey merhaba size bir sorum olacak sizce gümüşoluk mu kurusarı mı öncelikli tercihiniz olurdu?Sanki gümüşoluk daha avantajlı gibi geldi bana sizce?
iyi bayramlar herkese

Dilek Hanım iyi bayramlar,
Kurusarı ve Gümüşoluk arasında tercih yapmak biraz zor görünüyor.Planlarda havaalanı yoluna paralel uzanan 50 metrelik yol kurusarıdan geçiyor ve gümüşoluk bu açılması planlanan yol ile havaalanı yolu arasında kalıyor.Bölgenin projeleri saymakla bitmez,zaten bi kısmına başlandı ve bazılarının da önümüzdeki sene başlanacağı söyleniyor.Bu arada Gümüşoluk 2023 nazım imar planına göre imar görecek bölgeler arasında görünüyor ve zaten şuan da imar sınırında.Kurusarı ve Gümüşoluk zaten birbirine çok yakın iki köy,tercih size kalmış.
Ben bu bölgenin yatırımcısını sevindireceğini düşünüyorum.
Saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: dilek03

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2013 13:41 #2150

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Tüm Forum Dostlarımızın Kurban Bayramını kutlarım.
Selam ve Saygılarımla
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71, pecer2001tr, levent06r, asa1973

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Eki 2013 18:17 #2152

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Rica ederim Dilek Hanım.Bölgeye özel bir ilgim yok,Ankara'nın her bölgesini eşit şekilde takip etmeye çalışıyorum.Sorunuza gelince özel bir parsel söyleyemem yalnız otonomi projesine yakın parselleri değerlendirebilirsiniz.
Saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: dilek03
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye