Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2013 15:39 #2114

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Bir önceki sayfada soru sormuştum ama kimseden cevap alamadım.

Dodurga'da planlanan toplu alım konusunda son durum nedir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2013 20:00 #2116

• adalet
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Arkadaşlar merhaba, öncelikle başta Serhan Bey olmak üzere hepinize paylaşımlarınız dolayısıyla teşekkür etmek isterim.

Forumu üye olarak uzun zamandır ara ara da olsa takip ederim ama yazmak bu güne kısmetmiş.
Uzunca bir süredir arsa yatırımı yapma niyetinde olmama rağmen gerek bu işe yeterince konsantre olamayışımdan gerek se biraz netameli ve riskli bir alan olması sebebiyle sanırım yeterince bilgi sahibi olmadan adım atmak istemeyişimden olsa gerek bir türlü istediğim bu yatırımı gerçekleştiremedim.Kısacası ben Dodurga bölgesinde 200-250 bin civarında bir yatırım yapmak istiyorum bununla ilgili her türlü bilgi paylaşımını bekliyorum.Öncelikle Dodurga Mia bölgesi içinde m2 fiyatları
nedir ? yakın zamanda planlanan herhangi bir bilgilendirme toplantısı vb.bir organizasyon düşünülmekte midir cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 Eki 2013 23:53 #2120

• OFA
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 46
informatiker yazan:
Bir önceki sayfada soru sormuştum ama kimseden cevap alamadım.

Dodurga'da planlanan toplu alım konusunda son durum nedir?

Değerli Forum Dosları,
Dodurga mia kulvarı içerisinde gerçekleştirmeyi planladığımız alım ile ilgi araştırmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Serhan bey ile iletişim halindeyiz. Toplantıdan bu yana birçok parsel inceledik, değerlendirdik. Gerek fiyat ,gerek konum ve gerekse metraj bakımında yetersiz bulduğumuz yerler oldu. Bunların dışında ve en önemlisi ileride herhangi bir şekilde olumsuz bir durum ile karşılaşmıyacağımız parseller bulmamız. Grup dostlarımızın büyük çoğunluğununda belki ilk yatırımı olacak bu yüzden İnce eleyip sık dokumamız lazım. Hepinizin hak vereceğini düşünerek anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, utkuran, informatiker, Patient

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eki 2013 00:02 #2121

• OFA
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 46
adalet yazan:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle başta Serhan Bey olmak üzere hepinize paylaşımlarınız dolayısıyla teşekkür etmek isterim.

Forumu üye olarak uzun zamandır ara ara da olsa takip ederim ama yazmak bu güne kısmetmiş.
Uzunca bir süredir arsa yatırımı yapma niyetinde olmama rağmen gerek bu işe yeterince konsantre olamayışımdan gerek se biraz netameli ve riskli bir alan olması sebebiyle sanırım yeterince bilgi sahibi olmadan adım atmak istemeyişimden olsa gerek bir türlü istediğim bu yatırımı gerçekleştiremedim.Kısacası ben Dodurga bölgesinde 200-250 bin civarında bir yatırım yapmak istiyorum bununla ilgili her türlü bilgi paylaşımını bekliyorum.Öncelikle Dodurga Mia bölgesi içinde m2 fiyatları
nedir ? yakın zamanda planlanan herhangi bir bilgilendirme toplantısı vb.bir organizasyon düşünülmekte midir cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Sayın adalet,

Dodurga mia kulvarı içerisinde güncel fiyatlar 100-130tl/m2, Mia yakınlarında 80-100tl/m2 arasında değişiyor. Planlı bir toplantı gündemde görünmüyor. Grup alımı için çalışma yapıyoruz gelişmeler ışığında acil toplantı düzenleyebiliriz.

saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, adalet, utkuran, Patient

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eki 2013 01:44 #2122

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
OFA yazan:

Değerli Forum Dosları,
Dodurga mia kulvarı içerisinde gerçekleştirmeyi planladığımız alım ile ilgi araştırmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Serhan bey ile iletişim halindeyiz. Toplantıdan bu yana birçok parsel inceledik, değerlendirdik. Gerek fiyat ,gerek konum ve gerekse metraj bakımında yetersiz bulduğumuz yerler oldu. Bunların dışında ve en önemlisi ileride herhangi bir şekilde olumsuz bir durum ile karşılaşmıyacağımız parseller bulmamız. Grup dostlarımızın büyük çoğunluğununda belki ilk yatırımı olacak bu yüzden İnce eleyip sık dokumamız lazım. Hepinizin hak vereceğini düşünerek anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Bilgi icin tesekkür ederim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: OFA

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 11 Eki 2013 08:06 #2123

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
2023 Nazım İmar Planı

Planlama bölgeleri(Bütün ANKARA planlaması)

www.ankara.bel.tr/files/9013/...-bolgeleri.pdf
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: utkuran
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye