Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Eyl 2013 13:21 #2071

• mhmdakad
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 3
merhabalar.. ben uzun zamandır forumu takip edemiyordum artık daha sık takip edebiecek zamanım var.. benm 14-15 bin tl var ve bununla bi yatırım yapmak istiyorum 2-3 yıl içerisinde 30-40bin tl getirecek bi yatırım ..böyle bir kar elde etmek mümkün müdür? mümkünse buna uygun nereler var acaba ? teşekkür ederim.. kolay gelsin

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eyl 2013 11:24 #2072

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
[quote="06cfr" post=2068]make8183 yazan:
06cfr yazan:
make8183 yazan:
Merhaba arkadaşlar, Yapracık sol taraf ile ilgili gelişmeler var mı, varsa neler..Teşekkürler

1000 lik çıkmak üzere tarla fiyatları 270 civarı

Çıktıktan sonra ne olur acaba arkadaşlar, getirirsi nasıl olur, öngörüleriniz nelerdir.. Yapılaşma hızlanır mı?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eyl 2013 15:44 #2074

• make8183
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
06cfr yazan:
imar çıktıktan sonra çok hızlı şekilde inşaatlaşma başlar yapracıkta imarlı fiyatlar ise emsali yüksek parsellerde 850-1200 tl arası olur diye düşünüyorum.zaten şu an ankaranın inşaatlaşması gereken yeridir.

İmar ne zamana çıkar acaba, bir duyumunuz, bir öngörünüz var mı, tarih olarak, teşekkürler...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Eyl 2013 18:04 #2075

• cptdr
  • Taze Forumcu
ankara büyüksehir belediyesi meclis kararları sayfasından bulabilirsiniz . 1000 lik anladığımkadarı ile çıkmış ,askıdan da inmiş hatta meclise giden itiraz dilekçeleri görüşülüp mecliste karara bağlanmış
13.09.2013 karar no: 1739
tüm üyelere saygılarımla sağlıcakla kalınız

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eyl 2013 11:45 #2078

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
aybars1910 yazan:
sayın 06 cfr plandaki şehitali imarı itiraz askısına çıkmak üzere....1000 lik çalışması 5000 lik itiraz askısı bittikten hemen sonra çıkar diye düşünüyorum..siz ne dersiniz acaba???? bir gazete geçen ay Çayyolu devamı raylı sistemin 2014 yılında ihaleye çıkacağını açıkladı....bu hat yanılmıyorsam yaşamkent-kör çeşme-golf kent doğrumudur acaba.....çünkü bu olay eğer 2014 yılında gerçekleşirse raylı sistem bitmeden bu bahsettiğim yerlerde inşaat alanında kıpırdanmalar olacaktır diye düşünüyorum....ayrıca mesa da harekete geçecek 5 ila 8 yıl arasında inşaat olarak hareketleneceğini düşündüğüm kör çeşme-mesa-turkuaz-golf kent arasında kalan bölge 2-4 yıllık arası hareketlenir diye düşünüyorum....naçizane düşüncelerim ....değerli düşüncelerinizi öğrenmek isterim....

SAYIN AYBARS 1910 TURKUAZ ARKASI İMAR TAPULARI ŞUBAT GİBİ VERİLMESİ ÖNGÖRÜLÜYOR.GAZETENİN HABERİNİ OKUMADIM ANCAK METRO GÜZERGAHI ŞEHİTALİ KÖRÇEŞMENİN ORADAN GEÇECEĞİ DOĞRUDUR.İNŞAATLAŞMA SÜRECİ İSE ŞEHİTALİ 10 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLANIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SADECE BİR KIVILCIM BEKLİYOR.AYRICABENİMDE SON 15 GÜN İÇERİSİNDE YAPTIĞIM YATIRIMLAR OLDU VE MESA NIN ORADAN 400 BİN TL CİVARINDA İMARSIZ VE İMARLI HİSSELER ALDIM.ZATEN BANA GÖRE EN MANTIKLI YATIRIM ŞEHİTALİ MESA ÇEVRESİ ÇÜNKÜ MESA ANKARADA LOKOMOTİF İNŞAAT FİRMASIDIR.İNŞAALAH RABBİM UTANDIRMAZ BİZLERİ VE HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLUR..HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 24 Eyl 2013 17:07 #2080

• make8183
  • Taze Forumcu
aybars1910 yazan:
sayın 06 cfr ...yapracık köy içi imarında 3 tane villalık düşük yoğunluklu var....yalnız 1 tanesi 380m benim 620 m si hazine olarak geçti....söylentiler var buraların yeni plandan geçeceği yüksek yoğunluklu çok katlıya dönüşeceği konusunda....söylentiler doğru çıkarsa imar askıda iken bu hazine olan 620 m yi alabilirmiyiz....resmi bir engel varmı....çünkü 2014 sonlarına kadar alım yapmayı düşünmüyordum.....birde büyükşehir sitesinde yapracık imar yolları açım çalışması duyurusu var...10 gündür devam ediyor ilan.....konu hakkında görüşlerinizi almak isterim....saygılar sunuyorum....
aybars bey, ben yanlış biliyor olabilirim,ama merak ettim, 620 m2 hazineye çok gitmiş, tüm arsanın %35'i en fazla hazineye gitmiyor mu, bir itiraz yeri yok mu? nasıl oluyor...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aybars1910, 06cfr
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye