Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2013 02:29 #1870

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
[quote="viveraa" post=1868]Sayın 06cfr

Pet kooperatifinde arsa değil,villamız var. Buna istinaden o çevredeki imar çalışmalarının oraya etkisi hakkındaki düşünceniz nedir? Size göre elde tutulabilir mi? satılmalı mı?

Teşekkürler
pet villaları elit insanların oturduğu yada sahip olduğu villalardır.şimdi bu soruya nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum.eğer orayı almanızdaki sebep oturmaksa oturulabilecek çok güzel ve nezih bir yer yalnız yatırım amaçlıysa kesinlikle çok fazla getirisi olacağını zannetmiyorum birde geçen yıl ben otumak için biraz internetten araştırdım ve orada iş yapan bir kaç arkadaşımdan sordum çok dengesiz fiyatlar var pet villalarının içinde bitmiş vaziyette 350 bin tl yede villa var 800 bin tl istenen villa var.natamam şekilde 160-170 bin tl yede var 275 bin tl yede var.aidatı 100 tl olan var 800 tl olanvar inanın kafam karıştı o yüzden kendim 1000 metre kare bir yer alıp villa yapmaya karar verdim.yani tekrar söylüyorum eğer yatırım amaçlıysa getirisi olur ancak beklediğiniz kazanç sağlamaya bilirsiniz.onun için kendi kararınızı kendinizin vermesinde fayda var..iyi akşamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2013 03:42 #1871

• canti
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
sn serhan bey grup arsa alımına bende girmek istiyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2013 15:02 #1872

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Merhabalar,
Toplantı tarihini 18 Ağustos olarak belirlemiştik. Ancak son iki gün içinde gelen telefonlarda yoğun olarak 25 Ağustos tarihi telaffuz ediliyor. Bu durumda çoğunluğun isteğine uyarak toplantımızıi 25 Ağustos 2013 tarihine aldık.
Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 27 Tem 2013 22:32 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r, 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Tem 2013 20:16 #1873

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Serhan Bey toplantı tarihini 1 hafta erteleme olayı,tüm forum dostlarının faydalanması açısından daha sağlıklı gibi görünüyor.Zaten beni arayan arkadaşlarda erteleme konusu için sizden ricada bulunmamı istiyorlardı,isabet olmuş.

İyi çalışmalar,saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Tem 2013 00:45 #1874

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
ersaydin yazan:
Sayın Forum Üyeleri,

Dodurga 1430 parselde satılık olan bir hisseyle ilgilenmekteyim. Bu parsel mia içinde midir acaba? 5 yıllık yatırım için uygun mudur.
parsel hakkında beni bilgilendirirseniz ve yorumlarda bulunursanız seviniirim.

Saygılar.

merhaba sayın arsaydin;

Dodurga 1430 parsel 32000 metrekaredir.5 yılın sonunda parasal anlamda kazandıracağı kesin gibi gözüküyor,fakat kat karşılığı anlamında süre uzayabilir.Parselin MİA alanı içinde olduğunu düşünmüyorum ama kesin bilgi için Büyükşehir Belediyesine başvuru yapabilirsiniz.

Sizinde bildiğiniz üzere 25 Ağustos'ta grup alımı için toplantı yapacağız.Sizleride grubumuz içerisinde görmekten mutluluk duyarız...saygılarımla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Tem 2013 01:25 #1876

• coskun_06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
merhabalar Serhan bey üyelik başvurumu kabulünüz için teşekkürler. 2012 nin sonlarına doğru, gölbaşı yaylabağ (bursal) 345 parselde imarsız 1200 metre kare yer aldım. şuan imar geçmiş. bir arkadaş tavsiyesiyle aldım neresidir nasıldır hiç bir bilgim yok e devletten gördüğüm 118546 ada 1parsel burası hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.66 saniye