Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 13:14 #1826

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sayın mehmettk_71,

Grup alımı hissedarlığın giderilmesi konusu ve bilinen ortaklarla alım yapması konusunda mutlaka avantajlı bir durum. Ancak şuan düşünülen grup alımına ben girebilir miyim ? bilemiyorum. Yani grup konusu biraz daha süreci uzatıyor gibi, yıllık izindeyim ve 1 ay içinde denk gelirse alım yapmak düşüncesindeyim.

Allah herkesin gönlüne göre versin...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 18:06 #1827

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Sevgili Forum Dostları,
Büyük ihtimalle Bayram ertesinde Ankara yatırım arsaları toplantısı düzenleyeceğiz. Yer ve tarih hususunda dostlardan fikir almaya devam ediyoruz. Toplantıda grup alımı ve avantajlarınıda etraflıca ele alacağız. Detayları pazar günü bu konuya özel açacağımız topikte paylaşacağım. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 18 Tem 2013 18:17 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71, aytaccetinkaya, asa1973

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 19:06 #1828

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Slm bende 1 aylik izindeyim gelisme olursa bu arada iyi olur benim acimdan herseyin hayirlisi...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 19:38 #1829

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
asa1973 yazan:
Sayın mehmettk_71,

Grup alımı hissedarlığın giderilmesi konusu ve bilinen ortaklarla alım yapması konusunda mutlaka avantajlı bir durum. Ancak şuan düşünülen grup alımına ben girebilir miyim ? bilemiyorum. Yani grup konusu biraz daha süreci uzatıyor gibi, yıllık izindeyim ve 1 ay içinde denk gelirse alım yapmak düşüncesindeyim.

Allah herkesin gönlüne göre versin...

Sayın asa1973

Adınız soyadınız ve email adresinizi Serhan bey veya benim email adresime gönderirseniz uygun şartlar oluştuğunda size mutlaka bilgi veririz.Grup alımında daha önceki alımlarda olduğu gibi lokasyon ve diğer hususlara dikkat edildiği için süreç uzayabiliyor.Tapu işlemlerini daha önceden Serhan bey hazırlattığı için size sadece imza atmak kalıyor,işlemlerin hepsi için işyerinden iki saatlik izin yeterli olacaktır.Hisseli alımlarda dikkat etmenizi tavsiye ederim.saygılarımla...

İnşaallah gönlünüze göre bir yatırım olur...

mehmettk_71@hotmail.com
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: asa1973

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 23:06 #1830

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Sn. mehmettk_71,

Dodurgaya gidip parsel fiyatlarına bakacaktım ama cumartesi gününe kaldı. Bugün Serhan Öcalan Bey ile de telefonla iletişime geçtim. Sağolsun iyi niyetli yaklaşımı ve yardımseverliği ile grup alımı konusunda ön ayak olacak. Yukarıda da zaten belirtmiş yeni bir konu açacağını. Ben Serhan Beye ve size mail atacağım.

Ben alım konusunda önceki sayfalarda da ağırlıklı olarak tartışılan, görüş sorulan ve önerilen dodurga bölgesini düşünüyorum. Burayı düşünmemdeki nedenlerden biri mamak ve yakupabdal bölgelerinden hisseli yerler aldım. Son alacağım hisseyi ise ters taraftan yani eskişehir yolundan almak istiyorum.

İsabetli yatırımlar ve bol kazançlar...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 19 Tem 2013 05:36 #1831

• grielmas
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 32
grup alımı konusunda bende sabırsızlıkla beklemekteyim inaşllah yakın zamanda olur
Sayfa oluşturulma süresi: 0.74 saniye