Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Tem 2013 17:43 #1820

• WEİSMAN
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
06cfr yazan:
Alper06 yazan:
Yapracik bu yaziya gore orta vadede degerlenecek anliyoruz hangi parseller oncelikli mesela fikri olan var mi

ALPER06 ORTA VADESİMİ KALDI YAPRACIĞIN ESKİŞEHİR YOLU SOL TARAFI YANİ DODURGA VE ŞEHİTALİ ARAZİSİNİN YANI 270 TLDEN TARLA OLARAK SATILIYOR.İMARLI OLARAK FİYATLARDA MUHTEMELEN İMAR GEÇER GEÇMEZ 800TL İLA 1100TL ARASI OLACAK.

Dodurga otoban dışı Bağlar, Çukurkaya gibi bölgelerde m2 50-60 TL civarında internette emlak sitelerinde satışta diye biliyorum. Sizin dediğini Eskişehir yoluna sıfır olan araziler mi?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Tem 2013 17:58 #1821

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Dodurga otoban dışı Bağlar, Çukurkaya gibi bölgelerde m2 50-60 TL civarında internette emlak sitelerinde satışta diye biliyorum. Sizin dediğini Eskişehir yoluna sıfır olan araziler mi?

Bağlar bölgesi çok içerde olan bölge. Tulumtaşa yakın olan bölgedir ve fiyatıda dediğiniz rakamlar cıvarındadır.
Dodurga'nın toprakları Eskişehir yoluna sıfır arazısı yoktur. Ama Dodurga MIA bölgesi yola yakın olan arazilerdir.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: WEİSMAN

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 Tem 2013 23:40 #1822

• asa1973
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 23
Serhan Bey ve Forum Kullanıcıları, hepinize selamlar. Eski mesajlara bakıyordum da son 3-5 sayfa içinde bahsi geçen grup alımı girişimi 2009 yılında da konuşulmuş ancak grup alımı yapıldı mı o sayfalara kadar gelemedim. Merak ettim alım yapılıp yapılmadığını.

Yarın aksilik olmazsa dodurga bölgesine gideceğim. Ne var ne yok diye bakmaya. Daha önce bu bölgeden tarla almış satan arkadaşımız varsa tekrar paylaşırsa sevinirim. 50-80 bin Tl arasında hisse almayı düşünüyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 00:46 #1823

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
asa1973 yazan:
Serhan Bey ve Forum Kullanıcıları, hepinize selamlar. Eski mesajlara bakıyordum da son 3-5 sayfa içinde bahsi geçen grup alımı girişimi 2009 yılında da konuşulmuş ancak grup alımı yapıldı mı o sayfalara kadar gelemedim. Merak ettim alım yapılıp yapılmadığını.

Yarın aksilik olmazsa dodurga bölgesine gideceğim. Ne var ne yok diye bakmaya. Daha önce bu bölgeden tarla almış satan arkadaşımız varsa tekrar paylaşırsa sevinirim. 50-80 bin Tl arasında hisse almayı düşünüyorum.

Merhaba sayın asa1973,
Dodurga bölgesinde benimde dahil olduğum grup alımları yapıldı.Grupla ilgili bütün işlemleri Serhan bey koordine etmektedir.Grup alımının avantajlarını okuduktan sonra isiminizi ve telefonunuzu Serhan bey'e yazdırmanızı tavsiye ederim.Hayırlı bir yatırım olması dileğiyle...
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: asa1973

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 00:59 #1824

• rainnman78
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhaba,
Olası bir grup alımına ben be kardeşim de katılmak istiyoruz. 505 284 8393.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Tem 2013 10:58 #1825

• informatiker
  • Genç Forumcu
  • Gönderiler: 22
Sayın emlaksan,

grup alımı için düşündüğünüz yeni topiği biran önce açmanızı arzuluyoruz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.67 saniye