Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 07:38 #1764

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Merhaba sayın scazi06;

Dodurga otoban dışında imar çalışması henüz başlamamıştır.Yapracık köyünün Eskişehir yolunun sol tarafı 06.06.2013 tarihinde askıdan indi.
NOT:Dodurga Otoban dışı Etimesgut Belediyesine geçiş sürecindedir.

Grup alımı için isimler email adresime gelmeye devam ediyor,ayrıca Serhan bey'e isimlerinizi yazdırmanızı tavsiye eder,hayırlı yatırımlar dilerim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 12:11 #1765

• dodurga
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sayın Serhan bey ve sevgili forum üyeleri...

aranıza yeni katılmış olmakla birlikte uzun bir süredir ilgiyle takip etmekteyim..değerli paylaşımlarınızın çok faydalı olduğunu düşünüyorum...üyeliğimin onaylanması ve nezaketinden dolayı serhan beye teşekkür etmek isterim... hepinize bol kazanç ve esenlikler dilerim...sevgiler selamlar....

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 12:16 #1767

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
sayın grielmas numaramı mail adresinize gönderdim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 13:30 #1768

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Sn 06cfr tsk ederim.. sn mehmettk_71 ==== 06cfr isimli arkadasin dusuncesi sizce nasil birde benide yazin toplu alim konusunda..teyit edersenz sevinirm..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 15:05 #1769

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Merhaba sayın Alper06;
Arkadaşın yorumlarına saygı duyuyorum,yanlış anlaşılmamak için yorumda bulunamayacağım.Benim Eskişehir yolunda tercihlerim Dodurga köyü ve Ballıkuyumcu köyüdür.Ben yorumlarımı yaparken 2023 Nazım İmar Planına bakarak yapıyor ve sizlere bildiğim kadarıyla aktarmaya çalışıyorum.
Yatırım süresi,parasal miktarı yatırım yapılacak yerleri değiştirebilir.Forumu baştan sona doğru okuduğunuzda asıl cevabı bulacağınıza inanıyor,hayırlı yatırımlar diliyorum.

İsim ve telefonunuz bende mevcut,konum ve fiyat açısından uygun şartlar oluştuğunda mutlaka bilgi vereceğim.saygılarımla...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 08 Tem 2013 17:48 #1770

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Tsk ederim sn mehmettk_71 okudum bi kanaat olustu kafamda aslinda hayirli bi alimda yapmak istiyorum artik ins.bekliyorum..
Sayfa oluşturulma süresi: 0.79 saniye