Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 11:17 #1707

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
slm bence grup alımı için birçok kişi katılımda bulunur ama önemli olan arsayı nereden almak? bence herkes bu konuya yoğunlaşsa daha iyi olur zaman kaybı olmaz.susuz belören yada dodourga mia seçenekler arasında olabilirmi? saygılar...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 13:39 #1708

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Merhaba sayın dilek03;
Bildiğiniz üzere grup alımlarında kişilerin net yatırım kararı almaları çok önemlidir.Grup,para ve kişi miktarını belirledikten sonra yatırımını gerçekleştirebilir.
Gruba katılmak isteyen arkadaşlar mutlaka Serhan Bey veya benim email adresime isim ve telefon numaralarını yazdırmalarını öneririm.Grubumuz büyük bir arsa alabilirse ilerde getirisininde çok büyük miktarda olacağını düşünüyorum.
Dün gün içerisinde Serhan bey'le telefonda grup sayısı ve toplantı hakkında görüştüm.Şehir dışındaki işleri bittiğinde bir toplantı ayarlayabileceğimizi düşünüyorum.Ben kendisine çok güveniyorum,sizlerinde kendisini tanımanızı öneririm.
Asıl sorunuza gelecek olursak,2023 Nazım İmar Planında Eskişehir yolu kadar projenin yer aldığı bir konum bulamadım.(Dodurga-ballıkuyumcu)Susuz bölgesini çok fazla araştırmadım ama daire satış fiyatları üzerinden değerlendirme yaptığımızda Susuz 200.000 tl civarında iken ,Dodurga'nın ileri bölgesi olan Çayyolu'nda 350.000tl den başlamaktadır.

Eskişehir yolu:*4 ünivesite alanı *Merkezi İş Alanı(MİA) *TOKİ'ye yakın olması
*Metro güzergahı *Özel Proje Alanı(ÖPA) *Şehirin batı kısmında yer alması
*Eğitim ve Kültür siteleri *Golf Alanı
*AR-GE Alanı *OSB yakın olması
saygı ve sevgilerimle...

mehmettk_71@hotmail.com
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: dilek03, pecer2001tr, utkuran, Alper06, emryun

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 15:23 #1709

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Slm Acıklamalarıyla bizleri bilgilendiren arkadaşlara tşk ederim. Benim de bi sorum olacaktı fikri olan arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. Sincan M.Kemal Mah. ADA:743 PARSEL:5 659m. Müstakil 82 000 tl pazzarlıklı deniyor fiyat e yer durumu nasıldır ? bir de genel olarak kazan yenikente göre nasıl bi yatırım bölgesidir mesela kazan fatih mah. de yenikentten daha hesaplı alınabiliyor. 1200m. 90000 tl gibi tşk ler..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: mehmettk_71

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 15:25 #1710

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
Olası bir toplantıda bende bulunma arzusundayım. 543 532 44 31

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 18:18 #1711

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
Sn Mehmettk_71 ilginiz icin sagolun verimli bi konusmaydi eskisehir yolu ballikuyumcu hakkindaki dusunceleriniz detayli paylasirsaniz diger dostlar da faydalanabilirler,gorusmek uzere

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 Haz 2013 19:43 #1712

• mehmettk_71
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 47
Merhaba sayın alper06;

Grup alımında Serhan Bey'in,benim ve bazı arkadaşlarımızın öncelikli hedefimiz Dodurga arsalarıdır.
Ballıkuyumcu vade süresi açısından ikinci alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.Ballıkuyumcu arsalarının Eskişehir yoluna yakın kısımları ve Çambayırı mevkii olarak adlandırlan yerler imarlıdır.Köyün kuzey kısımında imarsız alanlar bulunmakta olup bu arsalar Üniversite Alanına yakın,bulvar cepheli ve metro güzergahındaki konumlara sahiptir.Ayrıca stratejik merkezlere(SM) yakın konumdadırlar.İmarda emsal:1.20---yükseklik: serbest olarak çıkmıştır.

Yukardaki bilgiler 2023 Nazım İmar Planına göre değerlendirilmiştir.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.83 saniye