Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2013 03:47 #1636

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Forumda grup alımı olursa bölgeye göre bende katılabilirim,aslında bunun için şimdiden alt yapıyı oluşturup önümüzdeki aylarda girişimde bulunabiliriz.Bu konu için ayrı bir başlık açılabilir ya da bir toplantı yapılabilir,grup alımı her anlamda çok mantıklı.

İyi Geceler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2013 15:44 #1637

• dilek03
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 19
Arkadaşlar bende forumu uzun zamandır takip ediyorum hatta Dodurga mia bölgesinden bir hisse arıyorum.grup alımı bence çok mantıklı bir yatırım olur.böyle bir durumda,bende katılmak isterim.

Cvp: Merhaba 31 May 2013 16:57 #1638

• levent06r
  • Altın Forumcu
Alper06 yazan:
Selam değerli forum üyeleri ve yönetici, forum a bi kaç yer hakkında danıştım ve detaylı cvp aldım tşk ederim ama arsa alımı henüz kısmet olmadı, levent06 adlı arkadaşımızın önerisi üzerine ovacık haçıl bölgesinde fiyatlara baktığımda kabaca m. si 200 civarı daha sonra elvankent de ise m.si 100 civarında olduğunu gördüm ben kısa ve orta vadede kar etmek istiyorum. 35 000 CİVARI BÜTCEM ŞUAN VAR bi evim var kirada onuda satmayı düşünüyorum 100 000 civarı param olur belki 10 15 kişilik üye arkadaşla bi grup alımı yapıp karımı artırabilirz, sizin öncülüğünüzde serhan bey genel olarak vede elvan mah. şeklinde öneri de bulunurmusunuz.

Sayın Alper06

8 ay önce elvan yeni imar bölgesinden metresi 67 tl den 2600 metre yer aldım.Şuan 100 tl olduğunu siz söylüyorsunuz,

Yani 100-67=33 , 33*2600=85.800 tl 8 aylık süreçteki kar ve bu bölge daha kesinlikle doymadı

Arsa yatırımını bu yüzden öneriyorum,İhtiyacınız yoksa evinizi kirada bekletmenizin bir anlamı yok bence

Ayrıca forumda tavsiye ettiğim yerlerde benim kendi yatırımlarım mevcut,şunu söylemek istiyorum karlı olduğunu düşünmesem ben kendime neden alayım?

Arkadaşlar bu site yatırım yapacaklar için büyük bir velinimet.Fikir paylaşımı,duyumlar,öneriler,güncel bilgiler,en yeni projeler hepsini bir kenara bıraktım bunların yanında sadece arsa yatırımına teşvik ettiği için bile çok büyük faydası var.Serhan Bey'e bizlere bu siteyi sunduğu için teşekkür ederim

Herkese bol kazançlar,sağlıklı günler dilerim.
Saygılar..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2013 18:28 #1639

• make8183
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
make8183 yazan:
İyi Günler, Yapracık 901 parselde yaklaşık 500 m2 lik bir arsamız var, arsamızın şu an ki değeri (m2 fiyatı) ve arsamın konumu olsun, gelecek kaç yıl satmamam gerekir,sizce kaç yıla iyi bir yatırım olur, ankarada yaşamıyorum, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, Teşekkürler..

serhan Bey ve Levent bey mesajıma cevap verebilir misiniz, teşekkürler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2013 20:50 #1640

• levent06r
  • Altın Forumcu
make8183 yazan:
make8183 yazan:
İyi Günler, Yapracık 901 parselde yaklaşık 500 m2 lik bir arsamız var, arsamızın şu an ki değeri (m2 fiyatı) ve arsamın konumu olsun, gelecek kaç yıl satmamam gerekir,sizce kaç yıla iyi bir yatırım olur, ankarada yaşamıyorum, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, Teşekkürler..

serhan Bey ve Levent bey mesajıma cevap verebilir misiniz, teşekkürler..

Sayın make8183

Yapracık 901 parsel toplamda 22250 m2,eskişehir yoluna yakın sayılır,konum olarak güzel.

İmar çalışmaları ve beklentiler sebebiyle fiyatlar 2 senede neredeyse üçe katladı

Bildiğim kadarıyla şuan dönüm fiyatları konumuna göre 260.000-300.000 TL arası değişiyor

Arsayı satıp satmamanız hakkında yorum yapamam ama ben yerinizde olsam satmazdım ya da illa satacaksam henüz doymamış farklı bir bölgeden arsa alırdım.Bu tamamen sizin tercihiniz

Bol kazançlar,sağlıklı günler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 31 May 2013 21:10 #1641

• levent06r
  • Altın Forumcu
Sayın make8183

internette 901 parselde satılık bir arsa var metrekare fiyatı 350 tl ama vatandaş şuan için biraz abartmış
Sayfa oluşturulma süresi: 0.70 saniye