Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 21 May 2013 20:48 #1629

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
sayın rainman78
emsal muhtemelen 1.20 gibi olacak fiyat konusunda 110-120imarlı fiyatları- tarla olarak oralarda 85-95 aralığında yer satıldı.3-4 ay içinde olmasada yıl sonuna kadar muhtemelen imar geçecek diye duyum aldık.güzel bir bölge yatırım yapılabilir.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 May 2013 12:00 #1630

• gil75
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Herkese merhaba!
Öncelikle herkese paylastigi degerli bilgiler icin tesekkür ederim.
Bu forumu düzenleyerek bizlere bu firsati sunan Emlaksan calisanlarina da ayrica cok tesekkür ederim!

Buradaki herkes gibi ben de arsa yatirimi yapmak istiyorum.
Uzun zamandir Ankara`nin cesitli bölgelerini arastirmaya calisiyorum fakat daha önce hic arsa satin almadigim icin bir türlü adim atamadim.

Aklimdaki bölgeler Karatas/ Mühye ve Yakupabdal. Buralardan satin alabilecegim arsaya " ilerde müstakil bir ev yapabilir miyim aceba?" diye sorarak yaklasiyorum.
Bu bölgelerin sehir merkezine ( su anda Kücükesat`da oturdugumdan buralari kendime göre merkez aliyorum) yakinligi cezbediyor.
Ilk tercih olarak bu bölgeler olsa da,yavas yavas bir "Arsa Portföyü" olusturmayi umdugumdan, kisa, orta ve uzun vadeli, her bölgede arsalara da bakmaya calisiyorum.
Tabi fikir olarak kolay gibi görünene bir türlü baslayamiyorum.

Dolayisiyla, ilk asamayi gerceklestirmek icin söyle bir sey sormak isterim, Karatas/ Mühye bölgesinde fiyatlar artti; buna ragmen bu bölgede uygun sayilacak arsalar hangi parsellerde vardir? Bu sorunun devami olarak da, hic buralara bakmayip Yakupabdal ve Elmadag`a dogru mu konsantre olmam gerekir? Ve tabi oralarda hangi parsel / bölgelerden alim yapabilirim?

Umarim sorularim bir tekrar olusturmuyordur.

Cevaplariniz ve yönlendirmeleriniz icin simdiden cok tesekkür ederim,

saygilarimla,

ilhami güngör

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 May 2013 13:37 #1632

• gil75
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Herkese merhaba.

Serhan Bey, Yakupabdal 534 parsel ile ilgili görüslerinizi alabilir miyim lütfen.

tesekkürler ve selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 May 2013 18:03 #1633

• make8183
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
İyi Günler, Yapracık 901 parselde yaklaşık 500 m2 lik bir arsamız var, arsamızın şu an ki değeri (m2 fiyatı) ve arsamın konumu olsun, gelecek kaç yıl satmamam gerekir,sizce kaç yıla iyi bir yatırım olur, ankarada yaşamıyorum, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, Teşekkürler..

Cvp: Merhaba 30 May 2013 02:03 #1634

• bek33ay40
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Değerli Emlaksan üyeleri,

Bu arsa hakkında detay bilgi verebilecek bir üyemiz var mı?Arsa konusunda önerilere ihtiyacım var.

saygılarımla

Cvp: Merhaba 30 May 2013 12:36 #1635

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
Selam değerli forum üyeleri ve yönetici, forum a bi kaç yer hakkında danıştım ve detaylı cvp aldım tşk ederim ama arsa alımı henüz kısmet olmadı, levent06 adlı arkadaşımızın önerisi üzerine ovacık haçıl bölgesinde fiyatlara baktığımda kabaca m. si 200 civarı daha sonra elvankent de ise m.si 100 civarında olduğunu gördüm ben kısa ve orta vadede kar etmek istiyorum. 35 000 CİVARI BÜTCEM ŞUAN VAR bi evim var kirada onuda satmayı düşünüyorum 100 000 civarı param olur belki 10 15 kişilik üye arkadaşla bi grup alımı yapıp karımı artırabilirz, sizin öncülüğünüzde serhan bey genel olarak vede elvan mah. şeklinde öneri de bulunurmusunuz.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.82 saniye