Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(0 inceleyen) 
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Merhaba 16 May 2013 23:24 #1617

• bek33ay40
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Emlaksan üye arkadaşlarım,

Bu arsa ile ilgili sorduğum sorulara cevap verebilecek bir üyemiz var ise memnuniyet duyarım.

selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 May 2013 03:16 #1618

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
gemis06 yazan:
Serhan Bey 10-15.000 TL ANKARA'dan yatırımlık tarla almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bölgeler nerelerdir.
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sayın gemis06;
Rica ederim. Yatırım için güney istikamette Gölbaşı uçlarındaki köyler düşünülebilir. Çevre ilçelerde bulunan plan ve proje dahilindeki yerlerde öyle. Doğu istikamette Elmadağ, batı istikamette ise Temelli Polatlı arasında yer alan köyler mercek altına alınabilir. Tabii bunun yanında ana yerleşkenin kıyılarında imarlı yada imarsız alanlarda küçük hisseler al-sat şeklinde değerlendirilebilir. Tabii eğer hisse alınacaksa şufa ve sair konularda tedbirli olmakta fayda var. Siz araştırmaya başlayın. Önerilen yerler olursa mercek altına almaya çalışırız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 17 May 2013 03:20 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: gemis06

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 May 2013 11:28 #1619

• gemis06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Tekrar çok teşekkürler Serhan Bey;
Bir ara çayınızı içmeye gelebilirim müsait olursanız.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 17 May 2013 16:55 #1620

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Selam arkadaşlar

Çukurambardaki evimizi satılığa çıkardık,

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde,bankaların karşısında.

4.kat,4+1,190 m2,3 cepheli ve tüm cepheleri açık,

Son fiyat 670.000 TL, ilgilenen arkadaşlar 0530 944 64 34 nolu telefondan ulaşabilirler. LEVENT

İyi günler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 18 May 2013 12:49 #1621

• Emin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 1
Sayın Emlaksan,

Öncelikle Çalışmalarınızın başarılı bir şekilde devamını dilerim.
Birkaç sorum olacak , Yaklaşık 3 sene önce ballıkuyumcuda 288 parsel'den 1000m2 tarla almıştım yaklaşık 40bin TL civarında, o zamanda beri pek takipte bulunamadım yani unuttum gibi bir şey oldu. Şuan fiyatları nasıl ne durumda, imarı ne zaman çıkabilir, ne gelişmeler var ve ne yapmamı tavsiye edersiniz bu gibi sorular aklıma takılmış durumda. Yoksa unutmaya devam mı etmeliyim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 20 May 2013 01:08 #1622

• Alper06
  • Kıdemli Forumcu
  • Gönderiler: 48
emlaksan yazan:
Alper06 yazan:
Slm Serhan Bey Ve tüm site üyeleri, Elmadağ Kurtuluş mah. ada:786 Parsel:3 665 m. tek tapu 30 bin deniyo aynı ada da 521m. var o 24 bin fiyatlı durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim , birde elmadağını gelişim noktası olarak önerdiğinizi hatırlıyorum özellikle elmadağın ne tarafı bilgi verirseniz sevinirim. SAYGILAR

Sayın Alper06;
Merhabalar. Bahsettiğiniz parseli mercek altına aldık. 786/3 su deposunun yakınlarında. İki kat müsaadeli. Alt yapısının doğalgaz hariç tamamlanmış vaziyette olduğu edindiğimiz bilgiler arasında. Fiyat olarak normal diye düşünüyorum. Küçük bir miktar ikram istenebilir. Yine 521 m² olarak bahsettiğiniz ise 4 nolu parseldir. Yanılmıyorsam her ikiside aynı kişiye ait. Diğer yandan benim söz ettiğim yerse çıkışta depolama alanı olarak tanımlanmıştır. Henüz imarsız ancak uygulamaya alınacak yerler arasında ve onaylı. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Slm Serhan Bey ve forumdaki arkadaşlara, Cvbınız için tşk ederim. Size bir sorum daha olacak, Gölbaı karagedik aydın mah. Ada: 386 parsel :11 - 1000 m. sanırım proje dışında yer durumunu sorcaktım size ortalama 5 yıldaki öngörünüz ve tavsiyeniz ne olur fiyat 35 000 SAYGILAR
Sayfa oluşturulma süresi: 0.81 saniye