Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 May 2013 15:09 #1610

• hayrettin
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 15
Herkese merhaba,

Büyükşehir Belediye Meclisinin 13 Mayıs 2013 tarihli toplantısının gündem maddelerinden bir tanesi;

"Yenimahalle İlçesi Susuz Mahallesi Belören mevkii 1/25000 ve 1/5000 nazım imar plan değişikliğine ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonu Raporu".

Sanırım geçen ay talep edilen revizyon edilmiş plan mecliste görüşülecek. Umarım olumlu sonuçlanır. Şimdiden alınacak kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Kolay gele....

Hayrettin.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan, levent06r

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 May 2013 11:41 #1611

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
Alper06 yazan:
Slm Serhan Bey Ve tüm site üyeleri, Elmadağ Kurtuluş mah. ada:786 Parsel:3 665 m. tek tapu 30 bin deniyo aynı ada da 521m. var o 24 bin fiyatlı durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim , birde elmadağını gelişim noktası olarak önerdiğinizi hatırlıyorum özellikle elmadağın ne tarafı bilgi verirseniz sevinirim. SAYGILAR

Sayın Alper06;
Merhabalar. Bahsettiğiniz parseli mercek altına aldık. 786/3 su deposunun yakınlarında. İki kat müsaadeli. Alt yapısının doğalgaz hariç tamamlanmış vaziyette olduğu edindiğimiz bilgiler arasında. Fiyat olarak normal diye düşünüyorum. Küçük bir miktar ikram istenebilir. Yine 521 m² olarak bahsettiğiniz ise 4 nolu parseldir. Yanılmıyorsam her ikiside aynı kişiye ait. Diğer yandan benim söz ettiğim yerse çıkışta depolama alanı olarak tanımlanmıştır. Henüz imarsız ancak uygulamaya alınacak yerler arasında ve onaylı. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 14 May 2013 11:55 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Merhaba 14 May 2013 12:31 #1613

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
bek33ay40 yazan:
Sayın Emlaksan,

Öncelikle siteden size yanlış adımdan mesaj gönderdiğim için özür dilerim.Dodurga 564 parsel hakkında biraz bilgi sahibi olmamı sağlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

- Şu an ki yaklaşık değeri ?
- Kısa ve orta vade beklentiler ?
- Tapu Kadstroda ki son durumu ? ( Tapu için bekliyoruz )
saygılarımla,

Sayın bek33ay40;
Rica ederim. Sorun yok. Dodurga 564 parsel toplamda 21.000 m² dir ve .... Konut Yapı Kooperatifine aittir. Dodurga otoban içi kısımda yer almaktadır. Otoban içerisindeki fiyatları ve tapu durumunu takib etmiyorum. Ancak arsanın konumu güzel diyebilirim. Lokasyonu görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 14 May 2013 12:38 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 May 2013 14:37 #1614

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
taylan yazan:
yapracikla ilgili bir gelisme var mi?

Yapracık Eskişehir yolunun güney kısmı (yapracık sol) geçen hafta Büyükşehir belediyesinde askıya çıktı;

konut alanları: 20.000 m2yi geçen ada ve parsellerde emsal 1.40 hmax serbest

20.000 m2 nin altındaki ada ve parsellerde emsal 0.50 hmax serbest

askıdan iniş tarihi 06.06.2013

iyi günler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 May 2013 23:10 #1615

• taylan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
levent bey yaklasik 5 yada 6 hafta once belediyeye ugradigimda belrttiginiz emsal oranlarini gormustum..20 donumden buyuk arsalarda da emsal oranini 1,20 mi olarak hatirliyorum.ankarada yasamadigimdan ondan sonraki surecle ilgili bir bilgim olmadi.anliyamadigim birsey var emsal oraninin belirlenirken parselin 20 donumden kucuk veya buyuk olmasina gore emsal oraninin degismesi bana cok sacma geldi.ben bunun mantigini anliyamadim.cevabiniz icin tesekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 16 May 2013 12:41 #1616

• gemis06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Serhan Bey 10-15.000 TL ANKARA'dan yatırımlık tarla almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bölgeler nerelerdir.
Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.71 saniye