Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 10 May 2013 14:49 #1601

• rainnman78
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
Merhaba,
Ben de Dordurga bölgesinde 500m2 civarında yer arıyorum. En son Dodurga MİA içinde 1449 parselde bir yer buldum. Parselin nazım imar planına göre lokasyonu ve ortalama fiyat aralığı konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de bu bölgede tavsiye edebileceğiniz parseller hangileridir?
Saygılar.

Cvp: Merhaba 11 May 2013 01:40 #1603

• bek33ay40
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Sayın Emlaksan,

Öncelikle siteden size yanlış adımdan mesaj gönderdiğim için özür dilerim.Dodurga 564 parsel hakkında biraz bilgi sahibi olmamı sağlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler.

- Şu an ki yaklaşık değeri ?
- Kısa ve orta vade beklentiler ?
- Tapu Kadstroda ki son durumu ? ( Tapu için bekliyoruz )
saygılarımla,

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 12 May 2013 15:41 #1605

• taylan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
yapracikla ilgili bir gelisme var mi?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 May 2013 02:00 #1606

• scazi06
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
www.ankaragolfkent.com

Tv de reklamları dönmeye başladı bu projenin başlaması yakın bölgeleri etkilermi aceba merak ettim.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 May 2013 03:06 #1607

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
rainnman78 yazan:
Merhaba,
Ben de Dordurga bölgesinde 500m2 civarında yer arıyorum. En son Dodurga MİA içinde 1449 parselde bir yer buldum. Parselin nazım imar planına göre lokasyonu ve ortalama fiyat aralığı konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de bu bölgede tavsiye edebileceğiniz parseller hangileridir?
Saygılar.

1449 parsel toplamda 64000 m2 ve sizinde söylediğiniz gibi nazım imar planına göre Mia içerisinde görünüyüor,konum olarak güzel.

Planlarda değişiklik olmayıp nazım imar planına göre hareket edilirse ve beklenen emsal çıkarsa çok karlı bir yatırım olur.Fiyatlar hatırladığım kadarıyla konumuna göre metresi 110-125 tl arası değişiyordu şuan ne durumda tam bilmiyorum.Araştırmanızda fayda var.

İyi günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: rainnman78

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 May 2013 03:28 #1608

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
scazi06 yazan:
www.ankaragolfkent.com

Tv de reklamları dönmeye başladı bu projenin başlaması yakın bölgeleri etkilermi aceba merak ettim.

Sayın scazi06 benim bildiğim kadarıyla proje 6,7 yıl önce Ballıkuyumcu evleri olarak başladı ve daha sonra küçük değişikliklerle golfkent ismini aldı.Geçen seneydi sanırım Müteahhitliğini ve pazarlamasını turyap'a devrettikten sonra görsel ve yazılı basında daha sık rastlanır oldu.Bölgeye olumlu etkisinin olduğu kesin

İyi günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: emlaksan
Sayfa oluşturulma süresi: 0.85 saniye