Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Nis 2013 17:12 #1525

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
şehitalide pet villaları önünden mesa arazisi yanı dahil çalışma var biliyorum. ikinci kısım neresi ??[/quote]

Aytaç Bey ikincisi nerede açıkcası bende bilmiyorum.Çamlık park sitesinde isim vermeyim bir mühendislik firması var,orayla görüşürseniz bilgi alabilirsiniz.Çizimlerini orası yapıyor
İyi günler
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: aytaccetinkaya, aybars1910

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Nis 2013 17:21 #1526

• levent06r
  • Altın Forumcu
Arkadaşlar Elvandaki batı terminali ve toptancı hali projesiyle ilgili bir gelişme varmı?Acaba ne zaman başlanır yapımına,bilgisi olan yada duyum alan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 06 Nis 2013 19:01 #1528

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın 06CFR

Benim kooperatif pet yapı. Aslında satıp arsa almak daha akıllıca gibi. Ama imar geçerse bu haliyle de değerleneceğini düşünüyorum.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 05:07 #1530

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın grielmas;
Bildiğiniz üzere platformumuzda şirketlerin güvenilirliklerini sorgulamıyor, tartışmaya açmıyoruz. Bilgi edinme ihtiyacınız sebebiyle iletinizi bir kaç gün yayında tutacağım. Lütfen dostlarımızla e-posta adresinizi paylaşınız. Böylelikle konu hakkında bilgi sahibi olan dostlar var ise size özel olarak yazabilsinler. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 07 Nis 2013 05:08 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 05:13 #1531

• levent06r
  • Altın Forumcu
Sayın grielmas forumda kimse böyle saçma sapan projelerle uğraşmaz,takip etmez,ilgilenmez.Senin amacın reklam yapmak değilse sende uğraşma böyle angaryalarla.Sayfanın başlığında gördüğün gibi "Ankara'da nereden arsa alınır?" herkes bunun peşinde ve başta Serhan Bey olmak üzere herkes bilgisini fikrini ve duyumlarını paylaşmaya çalışıyor.

Sana forumca bütçene uygun şekilde arsa almanı önerebiliriz,yok arsa olayı benim ilgimi çekmiyor dersen benim şahsi tavsiyem böyle projeler yerine gidip güvenilir bir kooperatife üye olabilirsin.
Saygılar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 07 Nis 2013 05:17 #1532

• levent06r
  • Altın Forumcu
Arkadaşlar bir işçi düşünün o kadar zorluğun içinde çalışıp didinmiş,sırf çocukları ilerde kendisi gibi zorluk çekmesin diye yıllar boyu iş yerinde peynir ekmek domates yemiş,bir memur düşünün herkes tatile giderken o çocuğunun geleceği için biraz daha fazla mesai yapmış,bir uzun yol şöförü düşünün herkes rahat yatağında uyurken o dağlarda tepelerde direksiyon sallamış..

Daha sonra bu insan gidip bilmem ne şirketinin para tuzağı projesine bütün birikimini yatırmış ki o yıllarca didinip biriktirdiği 3 kuruş parada uçup gitmiş,Kimse kolay para kazanmıyor,yazık günah!

İhtiyaçlarımızın ardından artırdığımız üç kuruşu biriktirelim arkadaşlar,biriktirip arsa alalım.Bence en mantıklısı bu.Tamam kefenin cebi yok ama düşenin de dostu olmaz derler.Bugün laylaylom yaşayıp ileriyi düşünmezsek birgün kafayı taşlara vurabiliriz.Sonuçta düşmez kalkmaz bir Allah,kimin ne olacağı hiç belli değil.
Birikimlerinizi en güvenilir bankaya yani toprağa yatırın,o size asla ihanet etmez

saygılar..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr
Sayfa oluşturulma süresi: 0.84 saniye