Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 01 Nis 2013 23:11 #1507

• zekibey
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Eskişehir yolu temelli istikametine yapılacağı söylenen Tema Park ve Disneyland projelerinin AOÇ atatürk orman çiftliğine yapılmasının kararlaştırıldığını duymuştum. Gerçekten de AOÇ de hummalı bir çalışma devam ediyor haftalardır. Seçime yetiştirilmeye çalışılıyor sanırım.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Nis 2013 15:28 #1508

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Serhan Bey

Susuz Belören de 2020 parsel yatırım için uygun mudur? metrekaresi 45 tl deniyor. Geç kalınmış bir yatırım mıdır? Bu bölge ile ilgili imar çalışmaları var mıdır?

eşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 02 Nis 2013 18:34 #1509

• umit_kap
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
serhan bey. gölbaşı yaylabağ bölgesinden 70000 tl dönüm fiyatı. seyahat halindesiniz biliyorum ama yorumlarınızı çok merak ediyorum. eğer bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. toplu konut projesi var bu bölgede

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Nis 2013 15:44 #1510

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
Selamlar

Yapracık imar planı ve Dodurga otoban dışındaki imar çalışmalarından sonra Dodurga Mia projesine bir adım daha yaklaşıldı,forumdaki tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.Şuan Ankaradaki Mia bölgeleri Kızılay,Ulus,Mustafa Kemal Mahallesi ve İskitler.

Bunlardan başka Dodurga Mia projesi ise Eskişehir yolu ve civarının tüm ticari ihtiyacını karşılayacak bölge olarak planlandı ve 2023 nazım imar planında gösterildi.Amacını ve projesini Büyükşehir belediyesinin resmi internet sayfasından araştırabilirsiniz.

Şuan Ankarada yapılabilecek en mantıklı yatırım olarak görüyorum ve fiyatlarda sürekli yükseliyor,kaçırmayın derim benden söylemesi (not:emlakçı değilim)
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: 06cfr

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Nis 2013 18:37 #1511

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
levent06r yazan:
Selamlar

Yapracık imar planı ve Dodurga otoban dışındaki imar çalışmalarından sonra Dodurga Mia projesine bir adım daha yaklaşıldı,forumdaki tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.Şuan Ankaradaki Mia bölgeleri Kızılay,Ulus,Mustafa Kemal Mahallesi ve İskitler.

Bunlardan başka Dodurga Mia projesi ise Eskişehir yolu ve civarının tüm ticari ihtiyacını karşılayacak bölge olarak planlandı ve 2023 nazım imar planında gösterildi.Amacını ve projesini Büyükşehir belediyesinin resmi internet sayfasından araştırabilirsiniz.

Şuan Ankarada yapılabilecek en mantıklı yatırım olarak görüyorum ve fiyatlarda sürekli yükseliyor,kaçırmayın derim benden söylemesi (not:emlakçı değilim)

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 03 Nis 2013 18:41 #1512

• 06cfr
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 86
LEVENT BEY ZATEN ORASI MİA OLARAK PLANLI DEĞİLMİYDİ ŞAHSEN BEN ÖYLE BİLİYORDUM.YATIRIM KONUSUNDA KESİNLİKLE KATILIYORUM YAPRACIK-DODURGA-ŞEHİTALİ 1-2 YIL İÇERİSİNDE MÜTHİŞ RANT GETİRECEK..GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ İNŞAALLAH
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: levent06r
Sayfa oluşturulma süresi: 0.77 saniye