Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Mar 2013 18:34 #1434

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın mutlak;
Ballıkuyumcu 132 parsel 17750 m² büyüklüktedir ve parsel içerisinde 20-25 kişilik bir hissedar tablosu olduğunu sanıyorum. Şufa meselesine dikkat göstermeyi ihmal etmeyiniz. Eğer alım noktasında iseniz güncel durumun sorgulanması yararlı olabilir. Konum açısından yer güzel diyebilirim. Bu bölgede çalışmalar devam ediyor bilgisi var. Daha evvel Ballıkuyumcu ve diğer yerlerde tarım görüşünün olumlu olmaması sebebiyle duraksama yaşanmıştı. Ancak bunun süreç içerisinde aşılacağını değerlendiriyorum. Tabiyatıyla gelişim istisnasız her bölgede belli vadelere yaslanarak kendini göstermektedir. Gözardı etmeyelim. Ek olarak bölgeyle ilgili detaylar anlamında Toki ve Belediye görüşü alınabilir diye düşünüyorum. Konumu görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.
Selamlar

Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 04 Mar 2013 20:06 #1435

• taylan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Merhaba serhan hocam,sizinle gorustukten sonra forumda sizin ve diger arkadaslar tarafindan yapilan yorumlar isiginda ankara genelinde bir arsa arayisim suruyor.Son birkac gundur karatas otabanalti ve oatabanustu parselleri inceliyorum.Bir imar calismasi vardir yada yoktur bilmiyorum ama sadece fiyatlarin gecen senelerde yaptiginiz yorumlarda verdiginiz fiyatlarin kat kat ustune cikmis oldugunu gordum.Bu siralar musaitseniz telefonla tekrar gorusmek isterim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2013 01:34 #1436

• hayrullah
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
cok cok sagolun, en kisa zamanda bir karar verip , sizi ariyacagim, Allah razi olsun

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2013 13:31 #1437

• dromer6666
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 9
hocam 60-110 milyar arası 600 m2 den baslayan imarkı arsa almak istiyorum.akyurt mu gölbası mı daha uyugundur.bir de pursaklar bölgesinde tarla almak istiyorum,buranın imara acılma durumu kısa ve orta vadede olur mu sizce.teşekkür ederim

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2013 13:46 #1438

• emlaksan
  • Yönetici
Sevgili taylan;
Otoban yakını parsellerin diğerlerine nazaran daha çok talep aldığını biliyoruz. Bu noktada öteden beri öncelikle üzerinde durduğumuz köyün kuzeyinde yer alan parsellerin fiyatları hayli yükselmiş. Beklenti kuvvetlendiği için bu normal bir durumdur. Karataş Mühye Yakupabdal bölgelerinde uzun yıllardır türlü sebeplerle uzayan imar sürecinin yatırımcılarını lehine sonuçlanması samimi dileğimizdir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 05 Mar 2013 13:48 #1439

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın hayrullah;
Rica ederim. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye