Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2013 22:11 #1311

• timur
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 5
Eyvallah tesekkür ederim pursaklar tarafindan bakiyorum arsaya.bu yünde bilgisi olanlardan fikir alirsam sevinirim.

Selamal.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 13 Şub 2013 22:47 #1312

• Taabbud
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Sayın Serhan bey! Merhaba...

Daha öncede sizin değerli bilgilerinizden yararlandım. Şimdi yine sizin bilgilerinize ihtiyacım oldu.

Bizim bir ev alma durumumuz var. Bu yüzden Gölbaşı Gerder Köyü 1591 parseldeki 804 metrekare yerimizi satmayı düşünüyoruz. Birileri oradan imar geçmiş olabilir dedi. Sizden bilgi istiyorum. kaça satalım burayı? Şimdiden teşekkürler.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Şub 2013 02:28 #1314

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
aybars1910 yazan:
söylentiye göre yapracık arazisinin tamamını kapsayan imar çalışması olacağı...yapracık horlak mevki çok katlı ...eskişehir yolu sol taraf çok katlı...bunlar sadece benim duyumlarım kulaktan dolma...ayrıca dodurga mia dan şehitali kör çeşme mia ya açılacak yol için zemin çalışması yapıldığı....ayrıca turkuaz vadisi arkasından ballıkuyumcuya doğru zemin çalışması ve imar çalışmasının yapıldığı .......resmi veya kesin bir duyum olmamakla beraber halk arasında konuşulan doğruluğu kesin olmayan söylemlerdir...yanlış anlaşılmak istemem...

Teşekkür ederim sayın Aybars.Bu bölgedeki (yapracık-dodurga) imar çalışması hakkında bilgisi olan diğer arkadaşlarda bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
Saygılar,sevgiler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Şub 2013 09:02 #1315

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
timur yazan:
Eyvallah tesekkür ederim pursaklar tarafindan bakiyorum arsaya.bu yünde bilgisi olanlardan fikir alirsam sevinirim.

Selamlar.

Sayın timur;
Pursaklar bölgesi imarlıdır. Plan revizyona alınmıştı. Bunu gözönünde tutarak öerilen yerleri Belediye görüşüyle birlikte değerlendiriniz. Yine yerler hisseli ise izaleyi şuyu ve şufa meselelerini hesaba katmanız uygun olacaktır. Pursaklar karşısında Karacaören mahallesi var. Toki yerleşkesinin hemen karşısında emsali ~1 civarlarında olan ve kat karşılığı sistemle yaşam bulacak alanı ek olarak mercek altına alabilirsiniz. Havaalanı koridoruna yapılacak raylı sistemi avantaj olarak kabul edebiliriz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Şub 2013 09:28 #1316

• emlaksan
  • Yönetici
Taabbud yazan:
Sayın Serhan bey! Merhaba...

Daha öncede sizin değerli bilgilerinizden yararlandım. Şimdi yine sizin bilgilerinize ihtiyacım oldu.

Bizim bir ev alma durumumuz var. Bu yüzden Gölbaşı Gerder Köyü 1591 parseldeki 804 metrekare yerimizi satmayı düşünüyoruz. Birileri oradan imar geçmiş olabilir dedi. Sizden bilgi istiyorum. kaça satalım burayı? Şimdiden teşekkürler.

Sayın Taabbud;
Rica ederim. Merhabalar. Gerder köyünü yakın takib eden bir dostum var. Bugün ilerleyen saatlerde kendisini arayarak fiyatlar hakkında fikrini soracağım. Yanı sıra kendi araştırmalarınızı yapmayı ihmal etmeyiniz. Parsel büyüklüğü toplamda 22.500 m² dir ve içerisinde ~ 15-20 kişi kadar hissedar olduğunu tahmin ediyorum. Güncel durumun sorgulanması yararlı olabilir. Her şey gönlünüzce olsun.
Selamlar

Son Düzenleme: 14 Şub 2013 09:29 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Şub 2013 09:32 #1317

• emlaksan
  • Yönetici
aybars1910 yazan:
söylentiye göre yapracık arazisinin tamamını kapsayan imar çalışması olacağı...yapracık horlak mevki çok katlı ...eskişehir yolu sol taraf çok katlı...bunlar sadece benim duyumlarım kulaktan dolma...ayrıca dodurga mia dan şehitali kör çeşme mia ya açılacak yol için zemin çalışması yapıldığı....ayrıca turkuaz vadisi arkasından ballıkuyumcuya doğru zemin çalışması ve imar çalışmasının yapıldığı .......resmi veya kesin bir duyum olmamakla beraber halk arasında konuşulan doğruluğu kesin olmayan söylemlerdir...yanlış anlaşılmak istemem...

Sayın aybars1910;
Paylaşımlar için teşekkür ederiz. Yanlış anlaşılacak bir durum yok diye düşünüyorum. Sonuçta dikkat çektiğiniz konuların tamamı nazım planda mevcut ve onaylıdır. Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Son Düzenleme: 14 Şub 2013 09:33 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: pecer2001tr, levent06r, aybars1910, 06cfr
Sayfa oluşturulma süresi: 0.75 saniye