Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 27 Ara 2012 16:47 #1135

• herbastan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 4
Merhaba Serhan bey Ankara pursaklar sarayköyde doğan holding(milliyet)matbasının karşı cephesinde yolun karşı tarafında 500m ilerisinde 300m2 kadar arsam var bu arsa ilerde bize getirisi ne olabilir yani buralar hakkında ne düşünüyorsunuz bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 28 Ara 2012 07:35 #1136

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın herbastan;
Merhabalar. Tapu bilgilerini e-mail adresime gönderin inceleyip bilgi vermeye çalışayım.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 29 Ara 2012 16:57 #1137

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Serhan hocam ve ilgili arkadaşlarım; Gölbaşı Karagedik Aydın mahallesi hakkındaki değerli görüşlerinize ihtiyacım var. İyi bir araştırmayla bu bölgeden orta vadeye yönelik yatırım düşüncesi mantıklı mıdır?
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 01:11 #1138

• emlaksan
  • Yönetici
herbastan yazan:
Merhaba Serhan bey Ankara pursaklar sarayköyde doğan holding(milliyet)matbasının karşı cephesinde yolun karşı tarafında 500m ilerisinde 300m2 kadar arsam var bu arsa ilerde bize getirisi ne olabilir yani buralar hakkında ne düşünüyorsunuz bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar.

Sayın herbastan;
Merhabalar. Ada parsel ve sair bilgileri yazarsanız plan üzerinden inceler bilgi vermeye çalışırım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 01:30 #1139

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın kahramanoglan;
Anladığım kadarıyla Aydın Mh. si kasaba yerleşkesi dahilinde. Araştırmalarınızda ada parsel bilgilerine ulaşmaya başladığınızda gerekirse nokta olarak yeri inceleriz. Diğer yandan Karagedik Projesi şekillenmeye başladığında tabiyatıyla yakınlarındaki her toprak parçası değerlenme işinden nasibini alacaktır. Toprak kıymetleri istisnalar hariç geriye gitmez (kriz, savaş vb. olağanüstü durumlar) Kaldı ki global krizde dahi bir çok yerde toprak ilk etapta ~ 30 değer yitirmiş gibi görünse de şu an gelinen rakamlar her yönde yine bellidir. O gün satmak zorunda olanlar için belki kısmi bir zarar söz konusu iken sabredenler içinse kazançtan söz edebiliyoruz. Dolayısıyla toprak en iyi yatırım araçlarından biridir diyebiliriz. Rahat olun. Karagedik içerisinde hali hazırdaki yerleşkeye dahilinde yada yerleşke kıyısındaki araziler köy konut gelişmesine açık olur diye düşünüyorum. Ve her insanın hayalleri beklentileri farklıdır. Bu sebeple siz beğeniyorsanız niçin olmasın diyerek bağlamak istiyorum. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 30 Ara 2012 01:38 Düzenleyen emlaksan.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: kahramanoglan

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 30 Ara 2012 02:05 #1141

• körpe
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 8
Merhaba Serhan Bey;

Öncelikle foruma katılan değerli üyelere göstermiş olduğunuz yardımı, ilgi ve alakayı takdir etmemek mümkün değil.
Forumda geçen paylaşımlarınızı kaçırmamaya çalışıyorum,bende bi süredir takip etmekte olduğum Dodurga otoban dışı bölgeden mia 'ya yakın sayılabilecek mia kadar pahalı olmayan bölgeden 60-70 bin gibi bir miktarla yatırım yapmayı düşünüyorum.bir süre önce 1912- 1317 gibi daha hatırlayamadıgım mia ya yakın parsellerden öneriler olmuştu.amacım orta vadeli bir yatırım.Bu tür arsaları halen araştırmaktayım.Böyle bir arsa sahibi olmam konusunda görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.77 saniye