Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Ara 2012 15:22 #1100

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Serhan Bey

Cevabınız için tesekkurler. Dodurga 2167 parsel hakkındaki düşünceleriniz nedir? Metrekaresi 60 tl. Deniyor. Yatirim yapılabilir mı?

Tesekkurler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Ara 2012 15:45 #1101

• CAM
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 2
Merhaba EMLAKSAN,

Sayenizde oldukça karmaşık olan Ankaranın arsa meseleleri hakkında çok değerli bilgiler ediniyoruz.

Bizim Sorumuz:

Yakupabdal 724 Parsel de (Papatya Evleri Yanı) 1700 M2 yerimiz var. memur arkadaşlarla ortak 39000 Tl ye 2008 de almıştık. Üzerine 20-30 civarı bir nakit ekleyip yine bu civarlardan bir yer düşünüyoruz. Malum bölgeye SİNPAŞ geldi, Doğu garajından bahsediliyor. Sizce ne yapmamız lazım.

M2 düşürüp sizin tavsiye edeceğiniz yerlere geçiş mi yoksa beklemek mi?

Saygılarımızla

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Ara 2012 00:20 #1102

• kahramanoglan
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 12
Serhan hocam ve tüm arkadaşlara iyi akşamlar diliyorum. şöyle kısa bir sorum olacaktı;
olarak dodurga mevkiinde orta vade de yatırım için otoban içi denilen bölge mi yoksa otoban dışı denilen bölge mi daha mantıklı?
Her ne kadar Serhan beyden cevap beklesemde konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarda paylaşımda bulunursa sevinirim.
AKIL PARADAN DAHA DEĞERLİDİR

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Ara 2012 00:47 #1103

• atmaca
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 7
Merhaba arkadaşlar,

Mühye 3307. parselde bulunan 500 m2 arsamı 42.500 TL' den ve Polatlı Sakarya Köyü' nde bulunan 45000 m2 arsamı 135.000 TL den satışa çıkarmış bulunuyorum. İlgilenenler 0532 606 81 21 nolu telefondan bana ulaşabilirler.

Saygılarımla.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Ara 2012 05:11 #1104

• levent06r
  • Altın Forumcu
  • Gönderiler: 174
kahramanoglan yazan:
Serhan hocam ve tüm arkadaşlara iyi akşamlar diliyorum. şöyle kısa bir sorum olacaktı;
olarak dodurga mevkiinde orta vade de yatırım için otoban içi denilen bölge mi yoksa otoban dışı denilen bölge mi daha mantıklı?
Her ne kadar Serhan beyden cevap beklesemde konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarda paylaşımda bulunursa sevinirim.

Serhan Bey'in tavsiyesiyle 6 ay önce dodurga otoban dışından 2 dönüm yer aldım,o günden bugüne neredeyse %30 kardayım.Benim tavsiyem otoban dışıdır çünkü yüksek emsal beklentisi,projelerin otoban dışında yoğunlaşması ve tabi ki mia faktörü!

Bizlerle fikirlerini,deneyimlerini paylaştığı için ve karşıklık beklemeden yardımcı olduğu için tekrardan teşekkür ederim.

Kesinlikle kendisine danışmadan yatırım yapmayın derim.İyi geceler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 25 Ara 2012 11:02 #1105

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın viveraa;
Dodurga 2167 parsel 45.660 m² dir. Tahminen 150-200 kişi kadar hissedarı olduğunu söyleyebilirim. Otoban dışında yer alıyor ve mia ya ~ 5 km mesafesi var. Merkezi İş Bölgesine göre emsal biraz daha düşük gerçekleşebilir. (nip) Otobana mesafesi ~ 1 km dir. Fiyat hususunda ince eleyip sık dokuyun. Her şey gönlünüzce olsun.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Sayfa oluşturulma süresi: 0.78 saniye