Ankara'da nereden arsa alınabilir?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Ankara'da nereden arsa alınabilir? sss

BAŞLIK: Ankara'da nereden arsa alınabilir?

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Ara 2012 11:58 #1094

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Serhan Bey

1- Karataş 40'lı parseller ile ilgili düşünülen emsal nedir? (1.20 , 1.50 gibi..?)
2- Bu tarz arsaların bu aşamada elde tutulmasından mı yoksa satılmasından mı yanasınız (20 dönümden az ise hissedarlar arası)?
3- Fiyat konusunda düşünceniz nedir? Ve öngördüğünüz getirileri için takribi kaç yıl beklemek gerekir?

Bu formda verdiğiniz özverili katkılardan dolayı çok teşekkürler..

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 14 Ara 2012 21:34 #1095

• emlaksan
  • Yönetici
  • Gönderiler: 998
.
Sayın viveraa;
Rica ederim. Paylaşımlar faydalı oluyorsa ne mutlu. Sorunuza dönersek Karataş 40 lı parsellerin konumu güzel. Ancak planlama detaylarını bilmediğimiz için emsaller konusunda bir şey söyleyemiyorum. Kişisel olarak satmak yerine beklemekten yana olurdum diye düşünüyorum. Hissedarlar arasında satışlarda gerçekleşen fiyatlar genel olarak piyasa fiyatlarının altında kalıyor. Varsa parselde hisse toplayan birine istediği fiyattan satış yapacaksınız yada diğer paydaşlara ulaşıp siz malınızı teklif edeceksiniz. Bu da kolay değil tabii. Ama en azından mümkündür. Fiyatlar yakın takibimde değil. Çankaya emlakçılarından fikir alabilirsiniz. Bu bölgede yapılan planlama ve sair çalışmalar sürekli dava edildiği için sağlıklı bir tahmin yapamıyorum. Çünkü yargı süreçlerinin sonucunu bilemiyoruz. Sabretmek iyi bir fikir olabilir.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar
Doğru yatırım yüksek getiri bol kazanç...
Son Düzenleme: 23 Ara 2012 01:09 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 15 Ara 2012 01:23 #1096

• lewent
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 13
Serhan bey;

Bilgi ve deneyimlerinizi bu platformda bizlerle koşulsuz paylaştığınız için sizlere teşekkür ederim. Sizinle 1 hafta önce telefonda görüşmemiş olsaydım sanırım doğru yerden ama yanlış parselden arsa almış olacaktım. (Yakupabdal 950-951 parsel) Kıl payı kurtulduğum bu durumdan sonra acele etmemeye karar verdim. Yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Ara 2012 15:09 #1097

• emlaksan
  • Yönetici
Bilgi;

Hizmet aldığımız firmada yaşanan teknik problem nedeniyle geriye doğru bir haftalık bilgileri ve paylaşımları maalesef kaybettik. Son bir hafta içerisinde onaylanan üyeliklerde sıkıntı olabilir. Bu tarz aksaklık yaşayan dostlarımız 0532 5544294 numaralı telefonuma direk bilgi verebilirler. Üyelikler süratle yenilenecektir.
Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar
Son Düzenleme: 22 Ara 2012 15:12 Düzenleyen emlaksan.

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 22 Ara 2012 19:20 #1098

• viveraa
  • Taze Forumcu
  • Gönderiler: 17
Sayın Serhan Bey

25.000 Tl. ile orta vadede yapabileceğimiz yatırım size göre nerelerden olabilir? Dodurgadan 200-300 metrekare almak size göre mantıklı mıdır? Yani bu cüzi tutarla oradan az miktar almaya değer mi? Ya da başkaca nereden önerirsiniz?

Teşekkürler

Cvp: Ankara'da nereden arsa alınabilir? 23 Ara 2012 09:35 #1099

• emlaksan
  • Yönetici
.
Sayın viveraa;
Bu miktarla orta vade içerisinde bir çok yere yatırım yapılabileceğini düşünüyorum. Alternatifleri getiri anlamında birbirleriyle mukayese ederek karara varabilirsiniz. Çankaya köyleri (planlı olanlar) Dodurga, Ballıkuyumcu... gibi. Hemen her yönde ileriye doğru uygulamaya alınacak yerler tercih edilebilir. Kişisel olarak topraktan daha iyi bir yatırım düşünemiyorum. Gönlünüze göre güzel bir yatırım gerçekleştirmenizi dilerim.
Selamlar
Sayfa oluşturulma süresi: 0.86 saniye